Το ξερατε,το ξερατε;

συστηθείτε εδώ, εάν θέλετε, πριν αρχίσετε τον καταιγισμό postαρισμάτων! ;)
Απάντηση
Shell
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ 19 Απρ, 2015 8:31 pm
Τοποθεσία: στο ψυγειο by far :3

Το ξερατε,το ξερατε;

Δημοσίευση από Shell »

Καλησπερα :D

Ειμαι η Shell και μολις αρχισα :lol:

Καθως κοιτουσα αμεριμνα για ποκεμον στο youtube βρηκα ενα παιχνιδι για το 3DS που το κατεβαζεις εντελως ΔΩΡΕΑΝ απο το Nintendo e-shop :lol:

Λεγεται Pokemon Rumble world,ειναι παρομοιο με το Super Pokemon Rumble δηλαδη τα ποκεμον ειναι toys και δεν μπορεις να τα εξελιξεις αλλα να τα συλλεξεις σαν καρτες :P και καθε ενα απο αυτα εχουν μια συγκεκριμενη δυναμη και κινησεις και οσο ανεβαινεις επιπεδα τοσο πιο δυνατα ποκεμον θα εχεις,μπορεις να συλλεξεις θρυλικα ακομα και να τα κανεις mega evolved(να σημειωσω οτι εσυ εισαι το toy pokemon :3)και αλλα διαφορα που θα τα αφησω να τα βρειτε μονοι σας :3 Γιατι απο οτι καταλαβατε δεν ειμαι πολυ καλη στο να εξηγω πραγματα :P

Και πιστευω μιας και που αρεσουν τα ποκεμον σε ολους μας ειπα να σας το πω :P\

Απλα ψαξτε στο Nintendo e-shop το Pokemon Rumble World και θα το βρειτε,εγω μολις το κατεβασα ^^

και τωρα τελειωσα :trollface:
Εικόνα
Είμαι και εγώ απο εκείνους που έχουν 3DS,o FC: 2981-8786-1652 pmαρετε μου τον δικο σας fc :D
Shell
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ 19 Απρ, 2015 8:31 pm
Τοποθεσία: στο ψυγειο by far :3

Re: Το ξερατε,το ξερατε;

Δημοσίευση από Shell »

Μην ξεχασω να σημειωσω οτι υπαρχει και το Pokemon Rumble U για το wii ^^ αλλα δεν ξερω αν ειναι δωρεαν >_<

Υ.γ.: Ξερω μπορουσα να κανω edit,αλλα εκμεταλευομαι τη στιγμη για να κανω παραπανω postαρισματα(greeklish :trollface: ) στο forum :P
Εικόνα
Είμαι και εγώ απο εκείνους που έχουν 3DS,o FC: 2981-8786-1652 pmαρετε μου τον δικο σας fc :D
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Το ξερατε,το ξερατε;

Δημοσίευση από Andreecko »

Θα αγοράσω Wii u μόνο και μόνο για το Pokemon Rumble U
το είδα και κόλλησα, εσύ φταις :P
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Kαλώς ήρθατε”