Πες μας ποιος/ποια είσαι

συστηθείτε εδώ, εάν θέλετε, πριν αρχίσετε τον καταιγισμό postαρισμάτων! ;)
Άβαταρ μέλους
Delibird
VIP member
VIP member
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Πέμ 29 Απρ, 2021 6:50 pm
Τοποθεσία: Βέλγιο
Επικοινωνία:

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από Delibird »

Με λένε Γιάννη, μένω Βέλγιο, ασχολούμαι χρόνια με την δημοσιογραφία, έχω ταξιδέψει σε διάφορες χώρες της Ευρώπης και στην Αμερική. Γνώρισα τον Andreecko στην Αμερική όταν είχα κάνει επαγγελματικό ταξίδι.
Καλός σας βρήκα :lol:
Άμα κάνω τυπογραφικά λάθη στις ειδήσεις είναι γιατί δεν γράφω τόσο συχνά Ελληνικά όσο Αγγλικά και Βελγικά :oops: :mrgreen:
LoganEliasLanden
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί 12 Οκτ, 2021 11:45 pm

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από LoganEliasLanden »

Γεια σας. Με λένε Ηλία. Ζω στο Όσλο στη Νορβηγία. Εργάζομαι ως βοηθός σεφ σε νορβηγικό εστιατόριο. Διαβάζω αρκετά, ταξιδεύω πολύ και μαγειρεύω. Χαίρομαι πολύ που βρήκα το φόρουμ αυτό!
Άβαταρ μέλους
Michalis_A
VIP member
VIP member
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ 25 Αύγ, 2011 10:19 pm
Τοποθεσία: Εκτός Ελλάδας
Επικοινωνία:

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από Michalis_A »

Με λένε Μιχάλη (το Ελληνικό όνομα, το Ισραηλίτικο δεν θέλω να το πω δημόσια), κατάγομαι από το Ισραήλ αλλά έχω ζήσει Τουρκία, Γερμανία, Ιταλία και λίγο Ελλάδα. Είχα δουλέψει Ελλάδα για ένα μικρό διάστημα σε γνωστό τηλεοπτικό σταθμό. Μετά επέστρεψα Γερμανία μέχρι σήμερα και εργάζομαι πάλι σε TV σταθμό. Το όνειρό μου ήταν να έφτιαχνα κανάλι αλλά δεν είχα το χρόνο και την όρεξη (έχω ακόμη σημάδια από τον πόλεμο), είχα όμως τις ανέσεις και τις οικονομίες, οπότε την θετική μου ενέργεια την έδωσα στον Andreecko, χαίρομαι που τον βοήθησα και με βοήθησε όσο μπορούσε. Καλή δύναμη σε όλους και συγνώμη που δεν postαρα νωρίτερα, τα Ελληνικά τα προσπαθώ όσο γίνεται είναι ωραία γλώσσα εξ άλλου :D
Πρώην διαχειριστής και χρηματοδότης του τότε "Greek Pokemon" :)
Άβαταρ μέλους
Delibird
VIP member
VIP member
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Πέμ 29 Απρ, 2021 6:50 pm
Τοποθεσία: Βέλγιο
Επικοινωνία:

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από Delibird »

Γεια σου Μιχάλη και Ηλία, χαρά που σας βρίσκω, ιδιαίτερα Μιχάλη χαράς το κουράγιο σου! Δύσκολα τα πράγματα εκεί κάτω.
vagelis4
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ, 2021 11:03 am

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από vagelis4 »

Καλώς σας βρηκα παιδια. Βαγγελης λέγομαι απο Ηράκλειο Κρήτης
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από Andreecko »

Καλός ήρθες Βαγγέλη :idea:
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
JakeD
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ, 2021 7:08 pm

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από JakeD »

Γεια σας παιδια! Λέγομαι Γιάννης και μένω στη Θεσσαλονίκη, με συχνές επισκέψεις στο Λονδίνο λόγω δουλειάς. Χαίρομαι που ανακάλυψα αυτό το community και απορώ πως δεν το είχα κάνει νωρίτερα!
Άβαταρ μέλους
Rai
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ, 2021 2:13 pm
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από Rai »

Γειά σας, ειμαι ο Σπύρος, αλλα προτιμώ να χρησημοποιω το ονομα Rai στο Internet.
Μένω στην Αθηνά και ασχολούμαι γενικώς με ζωγραφική, τεχνολογία και βιντεοπαιχνίδια (including pokemans)
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από Andreecko »

Καλός ήρθατε :D
Να θυμίσω ότι έχουμε ξεκινήσει νέο διαγωνισμό για όσους θέλουν να συμμετέχουν, δείτε εδώ viewtopic.php?f=83&p=21822#p21822
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Άβαταρ μέλους
Smoses
News Reporter
News Reporter
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ 12 Δεκ, 2021 2:05 pm

Re: Πες μας ποιος/ποια είσαι

Δημοσίευση από Smoses »

Καλησπέρα, με λένε Σταμάτη και είμαι φοιτητής ΗΜΜΥ. Τα Pokemon ήταν το πρώτο video game που έπαιξα όταν τα ξαδέρφια μου, μου έδωσαν ένα Game Boy color (kiwi μάλιστα) με τις Gold, Silver και Yellow. Έκτοτε ακολουθώ την πορεία των Pokemon, με ένα μικρό χάσμα στην γενιά Dsi-3ds. Βέβαια, πρόσφατα βρήκα ένα 2DS και προσπαθώ να κάνω catch-up την σειρά. Ο τελευταίος τίτλος που έπαιξα ήταν το Sword and Shield και σύντομα θα ξεκινήσω την Shining Pearl!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Kαλώς ήρθατε”