Καλη Σχολικη Χρονια

συστηθείτε εδώ, εάν θέλετε, πριν αρχίσετε τον καταιγισμό postαρισμάτων! ;)
tarnumjg
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ 04 Ιουν, 2012 6:23 pm

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από tarnumjg »

θα ερθει και ο καιρος με εξεταστικες και 2 μαθηματα ανα μερα και υπνους 2 στις 4 μερες και τετοια... :)
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από Andreecko »

τους καλύτερους ύπνους στις εξεταστικές τους έριχνα (10ωρα-12ωρα).
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
tarnumjg
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ 04 Ιουν, 2012 6:23 pm

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από tarnumjg »

Pokemon640 έγραψε:τους καλύτερους ύπνους στις εξεταστικές τους έριχνα (10ωρα-12ωρα).
χαχαααχα και εγω! οι τυψεις φαινεται βοηθανε στον υπνο... επισης κλασσικα εξεταστικη χρονος για καινουργιο χομπι,καινουργια σειρα να αρχισεις κλπ :)

βεβαια τα παραπανω,τωρα που σφιξαν οι κωλοι πανε στραφι,τωρα μονο ΠΟΝΟΣ !!! :D
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από Scarlet »

αυτο ξαναπες το!ειδικα τωρα στις μεγαλες ταξεις δεν εχεις χρονο ουτε να αναπνευσεις!αλλα φταιει το σκατοσυστημα που θελεις να κανεις 2ο σχολεια σε φροντιστειρια και ιδιαιτερα!αν ειναι ετσι να το χεσω το σχολειο να κανω μονο φροντιστηριο XD
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

Scarlet έγραψε:αυτο ξαναπες το!ειδικα τωρα στις μεγαλες ταξεις δεν εχεις χρονο ουτε να αναπνευσεις!αλλα φταιει το σκατοσυστημα που θελεις να κανεις 2ο σχολεια σε φροντιστειρια και ιδιαιτερα!αν ειναι ετσι να το χεσω το σχολειο να κανω μονο φροντιστηριο XD
και ακροιβος για κατι τετοιους λογους πηγα επαλ :P
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από Andreecko »

Scarlet έγραψε:αυτο ξαναπες το!ειδικα τωρα στις μεγαλες ταξεις δεν εχεις χρονο ουτε να αναπνευσεις!αλλα φταιει το σκατοσυστημα που θελεις να κανεις 2ο σχολεια σε φροντιστειρια και ιδιαιτερα!αν ειναι ετσι να το χεσω το σχολειο να κανω μονο φροντιστηριο XD
(προσωπικά) δεν έχω πάει φροντιστήριο αλλά από την άλλη το ότι έχουν κουβαλημένο πρόγραμμα στο Γ.Λύκειο χωρίς λόγο συμφωνώ. Γιαυτό πήγα και εγώ (τότε) ΤΕΕ.

Το χειρότερο δεν είναι αυτό, το χειρότερο από όλα είναι ότι μετά τη χούντα του 74, ήρθαν στα πανεπιστήμια/ΑΕΙ/ΤΕΙ οι κομματικές φοιτητικές παρατάξεις, και υποβαθμιστικέ αισχρά η παιδεία. Δείτε τι θέση είχε το πανεπιστήμιο Αθηνών τότε, και τι θέσει έχει τώρα (δεν υπάρχει στα top 200 από το 2006).
Δεν είπα να μην υπάρχει φοιτητική παράταξη, να υπάρχει μια και μοναδική για όλους αλλά όχι να γίνεσαι πρόβατο κομμάτων μέσω της σχολής! :evil:
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
GeoSilva
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Πέμ 25 Αύγ, 2011 3:58 pm

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από GeoSilva »

Παιδες ειμαι 1η λυκειου φετος σε ΓΕΛ και βλεπω πως απο την αρχη ειναι ζορικα τα πραγματα,μαζι με τους γονεις μου συζηταμε για να παω 2η χρονια σε επαλ διοτι ετσι μπορω να μην κανω σχεδον κανενα φροντηστηριο,να μην ζοριζομαι πολυ κτλπ κτλπ να γλυτωσω χρηματα,Εχετε καποια καλη κατευθηνση να μου προτινετε?(επαλ)
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από Scarlet »

αν σου φαινετε δυσκολη η πρωτη περιμενε να πας δευτερα!εκει να δεις δυσκολα με κατευθηνσης και αυτα ολοι τραβαμε τα μαλλια μας :/
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από Andreecko »

GeoSilva έγραψε:Παιδες ειμαι 1η λυκειου φετος σε ΓΕΛ και βλεπω πως απο την αρχη ειναι ζορικα τα πραγματα,μαζι με τους γονεις μου συζηταμε για να παω 2η χρονια σε επαλ διοτι ετσι μπορω να μην κανω σχεδον κανενα φροντηστηριο,να μην ζοριζομαι πολυ κτλπ κτλπ να γλυτωσω χρηματα,Εχετε καποια καλη κατευθηνση να μου προτινετε?(επαλ)
Αρκεί να ξέρεις τι θες να ακολουθήσεις επαγγελματικά.
Σε Επαλ διάλεξε την ειδικότητα που θες και κάνε τη. Δεν έχει κατευθύνσεις όπως το λύκειο.
Αφού το γενικό σε δυσκολεύει πήγαινε ΕΠΑΛ.

Υ.Γ. Που να σπούδαζες κιόλας που τότε έδινα όλο μου το μισθό σε έξοδα βασικά, καλές εποχές βέβαια :| τώρα είναι καλή επένδυση τα CDS αν ποντάρεις καλά. :trollface:
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Καλη Σχολικη Χρονια

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

GeoSilva έγραψε:Παιδες ειμαι 1η λυκειου φετος σε ΓΕΛ και βλεπω πως απο την αρχη ειναι ζορικα τα πραγματα,μαζι με τους γονεις μου συζηταμε για να παω 2η χρονια σε επαλ διοτι ετσι μπορω να μην κανω σχεδον κανενα φροντηστηριο,να μην ζοριζομαι πολυ κτλπ κτλπ να γλυτωσω χρηματα,Εχετε καποια καλη κατευθηνση να μου προτινετε?(επαλ)
εγω θαλεγα πανε επαλ. Δινουν και απολυτιριο και πτυχιο :P τεσπα πιστευω αν υπαρχει καποια ειδικοτητα εκει που σε ενδιαφερει ναι , μαλον αξιζει.
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Απάντηση

Επιστροφή στο “Kαλώς ήρθατε”