Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Παλιά τουρνουά του 2015
Tzanetos
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ 24 Οκτ, 2015 2:38 pm

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Tzanetos »

Πάνω έγραψες πως ίσως έγινε διπλό dq (μην μπεις στον κόπο να κάνεις edit εχω printscreen) τώρα λες πως βγήκες μόνος σου. Κατηγορείς άλλους με ψέματα κι αδυνατείς κι ο ίδιος να βγάλεις άκρη με τη φαρσοκωμωδία που συνεχίζεις. Λυπάμαι...
Ace-11GR
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Σάβ 24 Οκτ, 2015 6:56 pm

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Ace-11GR »

Τουλάχιστον εσείς κάνετε μάχες ;(
Johnytompatsoni
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ 24 Οκτ, 2015 2:56 pm

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Johnytompatsoni »

Enniac an den mporeis kuriakh tote arga to bradu tou sabatou tha me boleue
Tasos07
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ, 2015 10:02 pm

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Tasos07 »

Tzanetos ρε φιλέ μη με κουραζεις μάθε να διαβάσεις είναι ή 2η δώρα που σε διορθωνω γιατί διαβαζεις μόνο ότι σε συμφέρει! Έγραψα ότι είναι πολύ πιθανό και συχνό γενόμενο να γίνετε disconnect και από τους δύο παίχτες ταυτόχρονα κατά της διάρκειας μιας μάχης! Μετά είπα πως με το που έκανε disconnect ο Pitakos περίμενα να τελειώσει ή μάχη μετά με έβγαλε ότι είμαι οnline και εγώ αφού το είδα αυτο βγεικα από το ιnternet μόνος μου γιατί δεν είχα λόγω να Μίνω άλλο online και έτσι πατησα μόνος μου να βγω οφλine αφού είδα πω και ο Pitakos είχε βγει προφανώς από disconnect toυ! Επισης είναι ενδυκτικο ότι με το που κατά τη διάρκεια της μάχης μου βγεικε ένα μήνυμα που έγραφε: The communication with the other person was interrupted. Αυτό σημενει πως ο αντίπαλος μου έκανε disconnect διαφορετικά εάν έκανα εγώ θα μου έγραφε: Communication failed. Οπότε δεν έχεις κανένα αλωθι για να πεις ότι εγώ έκανα disconnect αντίθετα ψάξε να βρεις πως θα βρεις αλωθι να καλιπσεις το disconnect του συμπαίκτη σου! Και σε παρακαλώ από αφτο το κείμενο μην δεις μόνο αυτά που σε βολευουν. Δεν μπορώ ν καταλάβω γιατί αν ο αντίπαλος θεωρεί ότι θα κέρδιζε γιατί δεν παίζει στο showdown για ν βοηθήσει κ τους διοργανωτές κ ν τελειώνει όλη αυτή η παρεξήγηση κ αντί αυτού αποφεύγει ένα rematch. Εγώ είμαι διαθέσιμος πάντως να ξαναπαίξουμε εάν το θελήσει και ο ίδιος βέβαια! Αα και... Μη το κουραζεις άλλο καταλαβαμε τι θέλετε να πετυχετε...
Ace-11GR
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Σάβ 24 Οκτ, 2015 6:56 pm

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Ace-11GR »

Εγώ λέω να παίξετε ξύλο και ο νικητήςπαίρνει τη νίκη. 8-)
Tzanetos
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ 24 Οκτ, 2015 2:38 pm

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Tzanetos »

Εν τω μεταξύ για τον αγώνα μου δεν πήρα ποτέ απάντηση....
Rigas
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ, 2014 2:00 am

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Rigas »

Οι διοργάνωση αποφάσισε πως το παραπάνω ruling θα παραμένει. Οι δύο παίκτες θα κάνουν rematch στο Pokémon Showdown.
Fot
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ, 2015 6:49 pm

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Fot »

Tzanetos έγραψε:Fot se boleuei savvato prwi?
Ελα Τζανετος. Με τα τόσα μηνύματα που είχαν γραφτεί, δεν είχα προσέξει το μήνυμά σου. Μπορώ σήμερα από τώρα μέχρι τις 9 το βράδυ. Σε βολεύει εσένα;
Άβαταρ μέλους
Laz
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί 20 Οκτ, 2015 12:25 am

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Laz »

o FireBlazing Phoenix δεν έχει απαντήσει ακόμα στο σχόλιό μου στη πρώτη σελίδα,οπότε ξαναγράφω. Ποιές ώρες σήμερα/αύριο σε βολεύει να παίξουμε τη μάχη;
Tasos07
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ, 2015 10:02 pm

Re: Ομαδικό Ελληνικό Πρωτάθλημα Pokémon: 2η Εβδομάδα

Δημοσίευση από Tasos07 »

Pitakos πότε σε βολεύει να παίξουμε το rematch μας? Εγώ είμαι διαθέσιμος από τώρα έως τις 7 και αύριο από τις 4 το απόγευμα έως τις 7:30 το βράδυ. Πες μου αν μπορείς κάπου ενδιάμεσα να το κανονίσουμε! :)
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αρχείο 2015”