(Ολοκληρώθηκε)1ος μήνας!

Εδώ θα βλέπεται τις σημαντικές ανακοινώσεις που έχουν σχέση με το site και το φόρουμ.
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

(Ολοκληρώθηκε)1ος μήνας!

Δημοσίευση από Andreecko »

Εικόνα
Πριν 3 ημέρες, το site μας έκλεισε 1 μήνα λειτουργίας, ολοκληρώθηκαν κάποιες αλλαγές μέσα στο forum και προστέθηκε ένα νέο mod για να μπορείτε να ψάχνετε τα thread ποιο γρήγορα. Επίσης, έγινε ένα μικρό update στις photos που εμφανίζονται στο πάνω μέρος, (μετακινήθηκαν τα pokemon σε μια ποιο σωστή θέση).
Επίσης, κάτι σημαντικό που πρέπει να κάνετε:
Για να διορθωθεί το πρόβλημα με την λάθος ώρα στο forum, πηγαίνετε στο “Πίνακας ελέγχου μέλους” που βρίσκεται πάνω αριστερά, μετά επιλέξτε τη καρτέλα “Ρυθμίσεις κοινότητας” και βεβαιωθείτε ότι η ωρολογιακή ζώνη είναι στο “UTC +2”. Επίσης η κάτω επιλογή που λέει “Θερινή ώρα/DST” βεβαιωθείτε και εκεί ότι είναι επιλεγμένο το “ΝΑΙ”.
Στην περίπτωση που χρησιμοποιείτε αγγλική γλώσσα, τα βήματα είναι : “User control Panel” -> Board preferences -> my timezone: “UTC +2” και από κάτω “Summer Time/DST is in effect:” -> “YES”.

Με βάση το mod για την ευκολότερη πλοήγηση στο forum, δείτε τη photo, πως ήταν πριν, και πως είναι τώρα:
Εικόνα
η μπείτε στο forum μέσα :)

Αυτές τις μέρες γίνεται μια έρευνα σε ότι αφορά το κατάλληλο mod για να έχουμε τα badges, όταν νικάμε κάποιον gym leader να διεκδικούμε το ανάλογο badge και να εμφανίζεται στο προφίλ του κάθε χρήστη. (έτοιμο mod δεν υπάρχει, θα γίνει εγκατάσταση 2 ξεχωριστών mod για να γίνει δουλειά)

Τέλος, ζητάω συγνώμη για την απουσία που είχα όλες αυτές τις μέρες καθώς δεν ήμουν και στη καλύτερη φάση της ζωής μου και έπρεπε να αφήσω το site λίγο στον αυτόματο.

Εκ της διοικητικής ομάδας, Pokemon640 (Ανδρέας Γ.)

Υ.Γ. Κάντε και μια γρήγορη απάντηση εδώ και πείτε μου εντυπώσεις :mrgreen:
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”