POKEMON BANK

Συζητήστε ό,τι σας αφορά γύρω από τις κασέτες pokemon X και Y.
ho0ligan
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ 16 Μάιος, 2014 7:38 pm

Re: POKEMON BANK

Δημοσίευση από ho0ligan »

ναι παιδια αλλα ειναι ασφαλες με το nintendo ?οτι και να πω δεν συμφωνει κανεις και δεν ξερω τι να κανω :(
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: POKEMON BANK

Δημοσίευση από Andreecko »

ho0ligan έγραψε:ναι παιδια αλλα ειναι ασφαλες με το nintendo ?οτι και να πω δεν συμφωνει κανεις και δεν ξερω τι να κανω :(
βέβαια και είναι.
Φυσικά όταν μπαίνεις στο internet, είναι αυτονόητο ότι θα έχεις ένα καλό antivirus στον υπολογιστή σου και θα είναι καθαρός από ιούς.
Το καλύτερο free antivirus είναι η το avg η το avast. Επι πληρωμή όλες οι λύσεις είναι καλές, προσωπικά έχω το zone alarm που έχει χαμηλή τιμή με 2 χρόνια άδεια χρήσης.

Τεχνικός ασφαλείας είμαι btw. Όπως προείπα έχω κάνει συναλλαγές και με το ebay/paypal και με site εξωτερικού χωρίς πρόβλημα.
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
ho0ligan
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ 16 Μάιος, 2014 7:38 pm

Re: POKEMON BANK

Δημοσίευση από ho0ligan »

ρε παιδια κανενας να με κερασει αυτο το γαμη*@*$*@!νο 5ευρω η εστω να του το στειλω καπως με πεισειφ ?? δεν βρισκω λυση και θα χασω τα ποκεμον με τα καλα ιβ και φουλ εβ τρειν !...
Άβαταρ μέλους
Nightmare
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: Δευ 12 Σεπ, 2011 2:40 am
Τοποθεσία: Johto

Re: POKEMON BANK

Δημοσίευση από Nightmare »

Pokemon640 έγραψε:
ho0ligan έγραψε:ναι παιδια αλλα ειναι ασφαλες με το nintendo ?οτι και να πω δεν συμφωνει κανεις και δεν ξερω τι να κανω :(
βέβαια και είναι.
Φυσικά όταν μπαίνεις στο internet, είναι αυτονόητο ότι θα έχεις ένα καλό antivirus στον υπολογιστή σου και θα είναι καθαρός από ιούς.
Το καλύτερο free antivirus είναι η το avg η το avast. Επι πληρωμή όλες οι λύσεις είναι καλές, προσωπικά έχω το zone alarm που έχει χαμηλή τιμή με 2 χρόνια άδεια χρήσης.

Τεχνικός ασφαλείας είμαι btw. Όπως προείπα έχω κάνει συναλλαγές και με το ebay/paypal και με site εξωτερικού χωρίς πρόβλημα.

για την νιντεντο ρωτησε οχι για φρι αντιβαιρους για τον pc
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nightmare την Παρ 30 Μάιος, 2014 2:40 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
3DS FC: 2019-9706-3107
ho0ligan
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ 16 Μάιος, 2014 7:38 pm

Re: POKEMON BANK

Δημοσίευση από ho0ligan »

οκευ παιδια ασφαλες ειναι ολα καλα το βαλα
Άβαταρ μέλους
Riolu
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιουν, 2014 12:22 am
Τοποθεσία: Johto region-new Bark town

Re: POKEMON BANK

Δημοσίευση από Riolu »

Χρειαζομαι και εγω την pokemon bank!Και δεν προκειται να την παρω με πιστωτικη! :cry: Ξερει κανεις τι να κανω?

Υ.Γ:Συγνωμη εκανα λαθος και δεν το διορθωσα shiny ηθελα να πω
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Riolu την Τετ 04 Ιουν, 2014 6:59 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Nicolas26K
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: Παρ 30 Μαρ, 2012 10:34 pm
3DS Mii Name: Nick
3DS friendcode: 429633361322
Τοποθεσία: Eagle Nebula

Re: POKEMON BANK

Δημοσίευση από Nicolas26K »

Riolu έγραψε:Υ.Γ.Οπως καταλαβενει κανεις απο το ονομα μου το riolu ειναι το αγαπημενο μου pokemon!Αν καποιος απο εσας το εχει και με βρει στο player search system(θα με βρειτε με το ονομα Mario) μπορει να μου το ανταλαξει? ;)
Στις Pokémon X & Y μπορείς να βρεις άγρια Riolu στο Route 22 ή σε κάποιο Fighting Friend Safari ή να breedάρεις το Lucario της Korrina και να εκκολάψεις το αυγό.
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: POKEMON BANK

Δημοσίευση από Andreecko »

Riolu έγραψε:Χρειαζομαι και εγω την pokemon bank!Και δεν προκειται να την παρω με πιστωτικη! :cry: Ξερει κανεις τι να κανω?

Υ.Γ:Συγνωμη εκανα λαθος και δεν το διορθωσα shiny ηθελα να πω
Αν είσαι 18+, πας στη πειραιώς και βγάζεις μια prepaid. Κάνεις και ένα ebanking για να το ελέγχεις από το pc.
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “X & Y”