βοήθεια με XY

Συζητήστε ό,τι σας αφορά γύρω από τις κασέτες pokemon X και Y.
Απάντηση
dimi22navy
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ 16 Νοέμ, 2013 8:26 am

βοήθεια με XY

Δημοσίευση από dimi22navy »

Παιδιά μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα 3ds μεταχειρισμένο και πήρα και την Υ που ψαχνα τόσο καιρό!!! Οποιος μπορεί να με βοηθήσει θα ταν τέλειο και θα τον βοηθήσω όπως μπορώ !!! Σταμάτησα τα ποκεμον στη leaf green kαι έπρεπε να ξανά ξεκινήσω :) .χεχε
Άβαταρ μέλους
tzanakos
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ 04 Σεπ, 2011 4:17 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από tzanakos »

Κατ' αρχήν καλώς όρισες και καλορίζικο το 3DS.Κατά δεύτερον μπορείς να είσαι λίγο πιο συγκεκριμένος στο τι ακριβώς είναι αυτό που θες να σε βοηθήσουμε;
dimi22navy
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ 16 Νοέμ, 2013 8:26 am

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από dimi22navy »

Φίλε μου ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση σου! Αμα μπορεί κάποιος να μου δώσει κανένα ποκεμον για αρχή που είμαι λίγα level που το χει μερικές φορές φυσικά η που δεν θέλει!!! Και γενικά ήθελα να κάνω μερικούς φίλους στο 3ds να βοηθάω να με βοηθάνε και γενικά να έχω κάποιον να μιλάω μωρέ. και πάλι ευχαριστώ , φιλικά Δημήτρης
Άβαταρ μέλους
tzanakos
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ 04 Σεπ, 2011 4:17 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από tzanakos »

Λοιπόν εννοείται να σου δώσω όποιο pokemon θες εφόσον είναι εφικτό.Έχεις δει τα νέα Pokemon?Γενικά πες μου τι σου αρέσει για να ξέρω τι να σου δώσω γιατί πλέον είναι και καμιά 700αριά :) Επίσης μπορείς να γράψεις το 3DS friend code σου εδώ για να το δούνε τα υπόλοιπα μέλη.Τέλος αν επιτρέπεται τι ηλικία έχεις;
dimi22navy
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ 16 Νοέμ, 2013 8:26 am

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από dimi22navy »

Φίλε ο αριθμός 3ds. Μου είναι :077452286523. Γενικά άμα έχεις. Την πρώτη. Ναμορφή του metagross. Και τον cindaquil για αρχή θα ήταν να τα ανεβάσω σιγά σιγά :). Φίλε εγώ είμαι 22. Αλλά με games μεγάλωσα και με αυτά θα πεθάνω :) . Εσύ φίλε πόσο είσαι? Πως σε λενε ? Και σε ευχαριστώ για τη βοήθεια. Οτιδήποτε θες μη διστάσεις να μου πεις!!!
Άβαταρ μέλους
tzanakos
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ 04 Σεπ, 2011 4:17 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από tzanakos »

Οκ σε έκανα add.Ο δικός μου είναι 1177-7756-0222.:Όταν το δεις κάνε με και εσύ και αν θες πες πότε μπορείς για ανταλλαγή ή αν σε πετύχω μέσα θα σου κάνω.Το Beldum το έχω αλλά το Cyndaquil δεν έχει δωθεί ακόμη στις νέες κασέτες και δεν μπορούμε ακόμα να μεταφέρουμε από τις παλιές.
ΥΓ :Με λένε Χρήστο και είμαι 21(σε ένα μήνα γίνομαι 22)
dimi22navy
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ 16 Νοέμ, 2013 8:26 am

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από dimi22navy »

Χάρηκα φίλε :) και ευχαριστώ για τη βοήθεια!!! Όποτε έχω σήμα θα τα πούμε και μέσα γιατί λείπω ταξίδι με τη δουλειά : / . Και να Κάνουμε και κανένα ΤΕΑΜ battle παρέα :)
dimi22navy
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ 16 Νοέμ, 2013 8:26 am

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από dimi22navy »

Φίλε τι ώρες μπενεις???
Άβαταρ μέλους
tzanakos
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ 04 Σεπ, 2011 4:17 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από tzanakos »

Δεν έχω συγκεκριμένες ώρες.Λογικά αύριο θα μπω το απόγευμα.Γενικά πιο πολύ μπαίνω βράδυ αλλά μπορεί να με πετύχεις και πιο νωρίς.
dimi22navy
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ 16 Νοέμ, 2013 8:26 am

Re: βοήθεια πλζ

Δημοσίευση από dimi22navy »

Οκ φίλε το add έγινε :) αν είναι θα τα πούμε σήμερα μέσα :) να κανουμε και καμία ανταλλαγή :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “X & Y”