Δημιουργία ενός νέου Region!

Γενική συζήτηση σε ότι αφορά τα Pokemon
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Stam10
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 15 Νοέμ, 2013 1:27 pm
Επικοινωνία:

Δημιουργία ενός νέου Region!

Δημοσίευση από Stam10 »

Γειά σας, βρισκω καλη ιδεα να φτιαξουμε ενα δικο μας ελληνικο region! Δηλαδη να εχει δικο του ονομα, χαρακτηρες, χαρτη, μυθους, εκπαιδευτες και φυσικα... Πόκεμον! Θα μπορουσε να προσελκυσει περισσοτερο κοσμο στο φορουμ και γενικα θα ηταν μια καλη ιδεα. Εγω μπορω να φτιαξω ΣΕ ΧΑΡΤΙ τα Ποκεμον και μετα θα χρειαστω την βοηθεια καποιοι να τα περασει σε ηλεκτρονικη μορφη, οπως και τους χαρτες κτλπ. Θα μπορουσαμε μα βασιστουμε στην Ελλαδα, στον χαρτη, στις πολεις, στους μυθους (μυθολογια) και στην μουσικη. Επισης καλο θα ηταν να υππαρχουν και χαρακτηρες οπως εμας, δηλαδη καποιος απο το φορουμ να μου λεει πως θελει τον εαυτο του στο κομικ και να το σχεδιαζω. Γραψτε τις γνωμες σας απο κατω σας παρακαλω θα ηταν ωραιο project! :p :ugeek: :twisted: :idea:
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Δημιουργία ενός νέου Region!

Δημοσίευση από Scarlet »

Αρχησαμε πριν κατι χρονια ενα project το οποιο οχι μονο περιλαμβανει δικο του Region αλλα και χαρακτηρες και Scripts, δηλαδη μια καινουργια ουσιαστικα κασετα το σταματησαμε για πολυ χρονο αλλα λεμε να επανελθουμε και να το αποτελειωσουμε.Αν θες να συμμετεχεις πες το

https://www.gamecorner.gr/forum/viewtopic.php?f=5&t=642
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Stam10
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 15 Νοέμ, 2013 1:27 pm
Επικοινωνία:

Re: Δημιουργία ενός νέου Region!

Δημοσίευση από Stam10 »

Έγραψα σε αυτό το ποστ και μου είπαν πως η δουλειά έχει ολοκληρωθεί και πως τα Πόκεμον είναι τα κανονικά του Παιχνιδιού. Για αυτό άνοιξα καινούργια topic :3
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Δημιουργία ενός νέου Region!

Δημοσίευση από Scarlet »

περιεργο, αν δεις την τελευταια σελιδα ακομα οργανονομαστε να δουμε τι θα κανει ο καθενας
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Δημιουργία ενός νέου Region!

Δημοσίευση από Andreecko »

έχει βγει update (Alpha)
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Άβαταρ μέλους
Stam10
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 15 Νοέμ, 2013 1:27 pm
Επικοινωνία:

Re: Δημιουργία ενός νέου Region!

Δημοσίευση από Stam10 »

Oρίστε 50 από τα Πόκεμον που έχω σχεδιάσει πείτε γνώμες!
[BBvideo 560,340][/BBvideo]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενική Συζήτηση”