Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Παλιά τουρνουά που έγιναν, από το 2011 μέχρι το 2021
Άβαταρ μέλους
Christos21
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 10:43 am

Re: Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Δημοσίευση από Christos21 »

Αν νομίζεις ότι προλαβαίνεις να παίξεις τις μάχες πριν τις 17/9 και μπορούν και ο/οι αντίπαλος/οι σου δεν υπάρχει πρόβλημα.Εξάλλου την ημερομηνία για τις μάχες του πρώτου γύρου την έβαλα τυπικά,περισσότερο για να μπορώ να αποκλείω τους ανενεργούς και να γίνονται γρηγορότερα οι μάχες.

Ξέχασα να το γράψω προηγουμένως,το tier αυτή την εβδομάδα είναι OU της 4ης γενιάς.
Άβαταρ μέλους
Shiv
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 3:01 am
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Δημοσίευση από Shiv »

Γύρισα Κοζάνη οπότε Μάριε αν είσαι ακόμα διαθέσιμος μπορούμε να κάνουμε την μάχη μας.
Αν είστε νέοι στο Forum διαβάστε τους κανόνες ;)
Pokemon White FC:4040-5231-4571
3DS FC : 1306 - 6153 - 6742
Άβαταρ μέλους
GarchompPit
ace trainer
ace trainer
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιούλ, 2013 2:42 am
Τοποθεσία: Cyprus
Επικοινωνία:

Re: Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Δημοσίευση από GarchompPit »

Ναι μπορω Shiv! Θα τα πουμε απο skype!
Εικόνα
Το youtube channel μου:http://www.youtube.com/user/TheGarchompPit
Άβαταρ μέλους
Shiv
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 3:01 am
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Δημοσίευση από Shiv »

Shiv VS GarchompPit
Νικητής: Shiv
Replay: http://pokemonshowdown.com/replay/gen4oubeta-51352496
Αν είστε νέοι στο Forum διαβάστε τους κανόνες ;)
Pokemon White FC:4040-5231-4571
3DS FC : 1306 - 6153 - 6742
Άβαταρ μέλους
Christos21
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 10:43 am

Re: Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Δημοσίευση από Christos21 »

Συγγνώμη για την καθυστέρηση εκ μέρους μου αλλά είχε χαλάσει το router μου και αφού το πήρα δεν είχα πρόσβαση στο internet λόγω αυξημένου φόρτου εργασίας(3η λυκείου είμαι φέτος).Ο Peinman δεν έχει διαβάσει καν το μήνυμα που του έχω στείλει,οπότε θα αποκλειστεί από τη συνέχεια του εβδομαδιαίου τουρνουά.Η μάχη Void-Giorgans να έχει γίνει μέχρι αύριο.
Άβαταρ μέλους
Christos21
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 10:43 am

Re: Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Δημοσίευση από Christos21 »

Βλέπω ότι ο Giorgans και ο Void ακόμη δεν έχουν κάνει την μάχη τους.Εφόσον κανείς τους δεν ενδιαφέρθηκε να ποστάρει εδώ για να με ενημερώσει για το τι γίνεται με την υπόθεσή τους θα αποκλειστούν και οι δύο από αυτό το τουρνουά.Στα ζευγάρια θα φαίνεται ότι πέρασε ο void επειδή έχει να μπει από εχθές,ενώ ο Giorgans από τις 29/9.Φυσικά και δεν θα πάρει τους πόντους που θα έπαιρνε αν νικούσε στο παιχνίδι του.

26/10 - Edit: Ο ItsJustPippo δεν εμφανίστηκε την μία από τις δύο μέρες που είχαμε κανονίσει τότε,εγώ δεν είχα εμφανιστεί στην μια επίσης.Γι'αυτό άφησα υπερβολικά μεγάλο περιθώριο για να γίνει η μάχη αλλά δεν έχει εμφανιστεί ξανά από τότε.Έτσι περνάω στον επόμενο γύρο για να μπορέσει να συνεχιστεί το τουρνουά.
Άβαταρ μέλους
Christos21
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 10:43 am

Re: Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Δημοσίευση από Christos21 »

To 2o τουρνουά τελείωσε,έχασα από τον shiv αλλά δεν υπάρχει replay γιατί σχεδόν αμέσως έπεσε ο server και δεν μπορέσαμε να σώσουμε τη μάχη.Ο void παίρνει την 3η θέση επειδή ο ItsJustPippo έχει να μπεί από τις 9/10.
Από τώρα και μέχρι το τέλος των τουρνουά,την οργάνωση αναλαμβάνει ο babis95 επειδή δεν έχω αρκετό χρόνο γι'αυτό.Συγνώμη προς το φόρουμ για την καθυστέρηση που προκάλεσα.
Άβαταρ μέλους
Christos21
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 10:43 am

Re: Greek Pokemon Tour #1 (Επίσημο)

Δημοσίευση από Christos21 »

Έγινε προσπάθεια να συνεχιστούν τα τουρνουά αλλά δυστυχώς ήταν άκαρπη γιατί η πλειοψηφία δεν μπορούσε ή δεν ήθελε να συνεχίσει.Επομένως τα τουρνουά αναβάλλονται επ'αόριστον.Ζητώ συγνώμη από το φόρουμ γιατι για την αποτυχία αυτή έχω μερίδιο ευθύνης.Παρ'όλα αυτά ο πρώτος της μέχρι τώρα βαθμολογίας θα πάρει τα δώρα του κανονικά.Τους επόμενους μήνες έρχονται νέα τουρνουά για X & Y - που θα είναι σίγουρα καλύτερα απ'αυτά - οπότε μείνετε συντονισμένοι !
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αρχείο”