Καρτες ποκεμον

Οι αγγελίες Καταργήθηκαν, διαβάστε τους κανόνες. http://www.pokemon.com.gr/wordpress/?page_id=2

Δημοσίευσηαπό Lefteris18 » Κυρ 02 Ιούλ, 2017 3:02 pm

Καλησπερα σας,εχω μια πολυ μεγαλη συλλογη απο καρτες ποκεμον σε αριστη κατασταση.μπαινοντας στο e-bay διαπιστωσα οτι πολλες απο αυτες εχουν μεγαλη αξια.Επειδη εχουν περασει τα χρονια απο τοτε που επαιζα δε γνωριζω ποια ειναι σπανια και ποια οχι και ποσο κοστολογειται η καθε καρτα. θα ηθελα να σας ρωτησω που μπορω να μαθω για το κοστος της εκαστοτε καρτας και αν υπαρχει καποιο σιτε η μαγαζι οπου μπορω να τις πουλησω.Ευχαριστω για τον χρονο σας

Lefteris18  

newbie
newbie

Δημοσίευσηαπό Santiago » Κυρ 02 Ιούλ, 2017 9:29 pm

Το καλυτερο site το εγραψες μονος σου. το ebay. απο'κει και περα μπορεις και σε αυτο εδω το site να πουλησεις σε ελληνες σαν και 'μενα. Εγω να ξερεις ενδιαφερομαι. Αν εισαι απο Αθηνα μπορουμε να κανονισουμε να βρεθουμε και να σου αγορασω οσες θελω. επισης αμα εισαι απο Αθηνα υπαρχει ενα μαγαζι στους Αμπελοκηπους που λεγεται Κάισα και αγοραζει καποιες συγκεκριμενες καρτες.

Santiago  

Άβαταρ μέλους
Starter level
Starter level

Δημοσίευσηαπό Lefteris18 » Δευτ 03 Ιούλ, 2017 11:46 am

Ναι απο Αθηνα ειμαι.μπορω να σου στειλω καποιες φωτο να δεις ποιες καρτες και αν ενδιαφερεσαι.

Lefteris18  

newbie
newbie

Δημοσίευσηαπό Pokemon640 » Παρ 07 Ιούλ, 2017 1:15 pm

Διάβασε εδώ, έχουν καταργηθεί οι αγγελίες (πλέον). :)

Lefteris18, σου απάτησα στο mail.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Παρέχουμε και άμεση υποστήριξη μέσω Skype στο greekpokemon@hotmail.gr (ισχύει και για email και ως Skype account). :)

Pokemon640  

Άβαταρ μέλους
Master Administrator
Master Administrator

Επιστροφή στο Πωλήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες