Star Wars

Σας αρέσει να βλέπετε ταινίες στην τηλεόραση και τον Κινηματογράφο;Τότε συζητήστε τα εδώ.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Geo-dude
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Δευ 22 Απρ, 2013 12:42 am

Star Wars

Δημοσίευση από Geo-dude »

Ανοιγω το θρεντακι ωστε να συζηταμε για SW.Εγω απλα ειμαι ΚΑΜΜΕΝΟΣ.Τι να σας λεω.Για DVDs,comics,lightsabers,φιγουρες και ο,τι αλλο λαχταραει η ψυχη σας.Μιλαμε για καψιμο ομως.Ειδικα το γεγονος οτι θα συνεχιστει η σειρα απο το 2015 και υστερα με νεες ταινιες,με ικανοποιησε πιο πολυ.
Βεβαια,κραταω μκρο καλαθι,καθως δεν εμπιστευομαι πληρως τη Disney.Ειναι 50-50.Αν αποτυχει,θα τους μισησω ως εκει που δεν παει.Απο την αλλη,βαση του οτι θα ειναι ο Λουκας απο κοντα να επιβλεπει,με αφηνει αισιοδοξο...

Πειτε και εσεις την αποψη σας αλλα και αν σας αρεσει στο συμπαν του Star Wars!!!
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Star Wars

Δημοσίευση από Scarlet »

απλα τρελενομαι για star wars απο μικρος,πιστευω οτι ο λουκας(οχι ο admin) θα κανει καλη δουλεια οπως εκανε και με τις αλλες 6 ταινιες που περασαν απλα στην ιστορια,θελω να ειμαι αισιοδοξος οτι αυτο θα κρατησει
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Απάντηση

Επιστροφή στο “TV-Κινηματογράφος”