Αν είχα το Death Note

κινούμενα σχέδια εκτός pokemon (όπως one piece, dragonball κ.α.)
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Scarlet »

Σιγουρα οσοι εχετε δει το anime θα σας ειχε περασει απο το μυαλο ποιον θα σκοτωνατε αν ειχατε το Death Note!λοιπον σας ακουω :)(αν ειναι δυνατον να γραψετε και αιτιο θανατου να εχει πιο ενδιαφερον)
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Andreecko »

ο Kingnothing412 έχει πολλά να πει για αυτό το thread :P
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Scarlet »

Θεοδωρος Παγκαλος------------------Διαρια
Βαγγελης Βενιζελος-------------------Διαρια
Bill Gates ------------------------------Παρανοια
Μιχαλολιακος-------------------------Να ερθει το φαντασμα του Hitler και να τον πυροβολησει

ελπιζω να σας καλυψα
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Andreecko »

αν το πάμε έτσι

Μιχαλολιάκος : να αντικαταστήσει τη Merquel (αν και το ίδιο είναι βέβαια και οι 2)
Οι υπόλοιποι στο κρατητήριο και στις φυλακές του διαστήματος για δοκιμές όπλων (θα τους έχουν για στόχο στα όπλα). Βέβαια ο Πάγκαλος και ο Βενιζέλος δεν πιάνεται. Τα σάντουιτς αιωρούνται γύρω του και τον βλέπεις από έτη φωτός.
Μητ__τάκης : καλύτερα να μη μπλέξω μαζί του, και δεν έγραψα το όνομα να μη πέσει ο server η χαθούμε. Το σίγουρο είναι ότι στις 22/12/1012 θα είναι μόνος στη Γη παρέα με τα trolls.
Τους γονείς και τον αδερφό : sudden death. Θέλω να είμαι μόνος.
Όσους με περιγελούσαν στο λύκειο : Να μπούν στη μηχανή του κυμά και να γίνουν MukAronια με Kumα (βγαίνει και σε pokemon version).
Bill gates: ας μου πάρει ένα Mac pro με 64GB ram και ένα iPAD να παίζω my little pony και πατσίσαμε, έτσι Scarlet? :trollface:
Επίσης, να εξαφανιστούν οι άνθρωποι στην Αμερική, χώρο πιάνουν και χρέος. Θα αναλάβω εγώ εκείνη την ήπειρο και θα αφήσω τους ευρω-πεους να συνεχίσουν τη πράξη τους. :P
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

Pokemon640 έγραψε:ο Kingnothing412 έχει πολλά να πει για αυτό το thread :P
lol πρωτο ποστ στο thread κιολας? :P τεσπα τηα χρειαστουμε κατι Zb για αυτην την λιστα βασικα οποτε δεν ποσταρω μην παθει τιποτα το σαιτ :P

Τεσπα ομως , παρτε ενα Demo.LZMA.7z.rar.zip.tgz.tbz2.ace

Target: World
Death cause: Temretature everywhere goes up by 110010 °C

THE END


pokemonemeraldending.wav

[hr]
Pokemon640 έγραψε: Επίσης, να εξαφανιστούν οι άνθρωποι στην Αμερική, χώρο πιάνουν και χρέος. Θα αναλάβω εγώ εκείνη την ήπειρο και θα αφήσω τους ευρω-πεους να συνεχίσουν τη πράξη τους. :P
+oo :P
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Scarlet »

Pokemon640 έγραψε: Επίσης, να εξαφανιστούν οι άνθρωποι στην Αμερική, χώρο πιάνουν και χρέος. Θα αναλάβω εγώ εκείνη την ήπειρο και θα αφήσω τους ευρω-πεους να συνεχίσουν τη πράξη τους. :P
τι λες ρε!τους κινεζουν σκοτωσε που μας πουλανε φθεινιαρικα ψοφοπραγματα!καποτε ακουσα οτι ενας κινεζος πουλησε την ψυχη του στο διαβολο και η ψυχη του χαλασε σε 3 μερες!
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Andreecko »

είναι ο επόμενος στόχος, αρκεί να πάρω τα σχέδια και τα passwords. Για να έχω τη βιομηχανία στα χέρια μου 8-)
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Scarlet »

α,ευκολο το μονο που εχεις να κανεις ειναι να σκοτωσεις τους φυλακες ενος μεγαλοεπιχειριματια και τον βασανιζεις μεχρι να σου δωσει το pass μετα τον σκοτωνεις και αυτον
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Megacyber69
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ, 2011 3:19 pm
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Megacyber69 »

όσοι το παίζουν κάποιοι στο youtube και μπαίνουν σε video μόνο για να βρίσουν (όχι μόνο σε δικά μου, σε όλα) Επιτόπου να πέφτει και να σπάει η οθόνη πάνω στο κεφάλι τους και να τους καίει όλα τα εγκεφαλικά κύτταρα ώστε να έχουν έναν φριχτό, αργό και βασανιστικό θάνατο, αυτά :P
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αν είχα το Death Note

Δημοσίευση από Scarlet »

τι καλος ανθρωπος...εγω θελω να ψωφισει καθε trainer που ειναι καλυτερος απο μενα...δηλαδη 1,2 ατομα :p
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Anime & Manga”