Αθλήματα που σας Αρέσουν

Οτιδήποτε έχει σχέση με τον αθλητισμό βρίσκετε εδώ.
garchomp osfp
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Σάβ 01 Οκτ, 2011 3:48 pm
Τοποθεσία: Πόρος

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από garchomp osfp »

Ενδιαφέρον, αν κι εγώ προσωπικά δεν προτιμώ τον πρωταθλητισμό ή ακόμα και τον έντονο αθλητισμό. Αλλά τι ακριβώς στίβο, εγώ από στίβο ξέρω αθλήματα όπως τρέξιμο, άλματα και τέτοια παρόμοια.
ναι τρεξιμο κανω... 800 μετρα... και λιγο 400... αλλα διακρισεις (αν θεωρειται διακριση η 7η θεση φετος..) ειχα στα 800... αν και δεν μου αρεσε σαν αποσταση (ισως το πιο κουραστικο αγωνισμα στο στιβο), αυτο μου ταιριαζε.. :P αν παντως δεν μου κατσει με το μπασκετ του χρονου στην αθηνα θα ηθελα να συνεχισω στιβο κανοντας ομως μηκος!! :D

edit: σορρυ αλλα δεν ξερω πως να βαζω παραθεση σωστα.. :trollface:
Άβαταρ μέλους
Divided by Zer0
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: Τετ 24 Αύγ, 2011 1:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Divided by Zer0 »

garchomp osfp έγραψε: ναι τρεξιμο κανω... 800 μετρα... και λιγο 400... αλλα διακρισεις (αν θεωρειται διακριση η 7η θεση φετος..) ειχα στα 800... αν και δεν μου αρεσε σαν αποσταση (ισως το πιο κουραστικο αγωνισμα στο στιβο), αυτο μου ταιριαζε.. :P αν παντως δεν μου κατσει με το μπασκετ του χρονου στην αθηνα θα ηθελα να συνεχισω στιβο κανοντας ομως μηκος!! :D

edit: σορρυ αλλα δεν ξερω πως να βαζω παραθεση σωστα..

Ε νταξ, πιο πολύ συμμετέχεις για την εμπειρία υποτίθεται και μετά για τις διακρίσεις. Επίσης, από γνωστούς που ασχολούνται περισσότερο με γυμναστική έχω ακούσει ότι πέφτουν αρκετές ντόπες και φάρμακα, από απλά (ή και πιο σύνθετα) συμπληρώματα ως κανονικές κρεατίνες και ορμόνες. Και φαντάζομαι ότι επειδή το τρέξιμο είναι καθαρά θέμα σώματος, έχετε και 'κει τέτοιες περιπτώσεις, ε;
garchomp osfp
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Σάβ 01 Οκτ, 2011 3:48 pm
Τοποθεσία: Πόρος

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από garchomp osfp »

στη κατηγορια μου επισημα δεν εχει πιαστει καποιος... αν και ειναι καποια παιδια που κανουν υπερφυσικα πραγματα... δηλαδη εγω εκανα καθε μερα ολη τη σαιζον προπονησεις (καποιες φορες σαββατοκυριακα και 2 φορες τη μερα) και παλι το 800αρι δεν το εκανα κατω απο 2 λεπτα... εκανα 2.01... αλλα ενταξει για καποιους σε αλλα αγωνισματα (οχι στο δικο μου) εχω ακουσει για κατι περιεργες καφεινες και τετοια που παιρνουν πριν την κουρσα κτλ... :/ δυστυχως αυτα υπαρχουν παντου...
Άβαταρ μέλους
Divided by Zer0
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: Τετ 24 Αύγ, 2011 1:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Divided by Zer0 »

garchomp osfp έγραψε: εχω ακουσει για κατι περιεργες καφεινες και τετοια που παιρνουν πριν την κουρσα κτλ... :/ δυστυχως αυτα υπαρχουν παντου...
Ναι, καφεϊνες να μου πεις... Εδώ ακόμα και στην ιστιοπλοϊα που σαν άθλημα είναι πολύ περισσότερο θέμα τακτικής και σωστών αποφάσεων παρά σώματος υπάρχουν περιπτώσεις ατόμων που παίρνουν παράνομες ουσίες. Και το θέμα είναι ότι για να σε πιάσουνε πρέπει να το παρακάνεις σε ποσότητα και είδος, οι περισσότεροι παίρνουν λίγο και με μέτρο και δεν πρόκειται να τους εντοπίσει κανείς. Βέβαια, το πρόβλημα υπάρχει.
garchomp osfp
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Σάβ 01 Οκτ, 2011 3:48 pm
Τοποθεσία: Πόρος

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από garchomp osfp »

ναι ρε γαμωτο... αυτα ειναι και ενας απο τους λογους που σταματαω να κανω πρωταθλητισμο (περα απο το διαβασμα και το οτι κουραστηκα...)... για να προχωρησω και να κοντραρω τους καλυτερους θα πρεπει να κυλησω κι εγω και δεν θελω... αυτα ειναι που μας εχουν καταστρεψει.. οι "ευκολες" πλην τιμιες λυσεις... και οχι μονο στον αθλητισμο (πρωταθλητισμο και μη..) αλλα παντου...
Άβαταρ μέλους
Nicolas26K
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: Παρ 30 Μαρ, 2012 10:34 pm
3DS Mii Name: Nick
3DS friendcode: 429633361322
Τοποθεσία: Eagle Nebula

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Nicolas26K »

Εγώ δν κάνω αθλήματα, γιατί είμαι εκπαιδευτής. Εκπαιδευτής Pokemon! :trollface:
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Scarlet »

ποδοσφαιρο...basket τα γνωστα
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
V-Create
ace trainer
ace trainer
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Δευ 29 Αύγ, 2011 11:19 am
Τοποθεσία: οπου θελω xD

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από V-Create »

Pokemon640 έγραψε:
garchomp osfp έγραψε:παω να ψαξω καποια ομαδουλα να ασχοληθω... καμια προταση?? :P
Πανσερραϊκος
(πλάκα κάνω :trollface:)

εγώ έκανα με αληθινό όπλο σκοποβολή όχι με αεροβόλο (και στρατό τα ίδια κάνουν). Βέβαια με παραξενεύει που απαγορεύουν τους σιγαστήρες, γιατί ρε παιδιά φοβάστε μη σκοτώσω κανένα χωρίς να το καταλάβετε; :trollface:
εισαι επικυνδινος εσυ.
Εγω τα τελευταια 4 χρονια ασχολουμε με το ποδοσφαιρο και το γουσταρω πολυ
Γεαι ειμαι ο Κωστας.
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Scarlet »

εγω θελω να κανω μια μερα backflips κι αλλα τετοια χρησιμοποιοντας +5 agility αλλα για να μαθω την ικανοτητα agility πρεπει να παρω πιο πολλα lvl!!οποτε γυμναζομαι!
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
garchomp osfp
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Σάβ 01 Οκτ, 2011 3:48 pm
Τοποθεσία: Πόρος

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από garchomp osfp »

δεν βγαινει και σε tm η ριμαδα... :trollface:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”