Αθλήματα που σας Αρέσουν

Οτιδήποτε έχει σχέση με τον αθλητισμό βρίσκετε εδώ.
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Scarlet »

ναι αν εβγαινε θα εβαζα το cd στο κουτελο μου(οπως γιναιτε στην leaf green) και θα περιμενα να απποροφηθει η κινηση...και μετα ολα οκ...κριμα που δεν ειναι ολα σαν τα ποκεμον...........παντως θελω να μαθω parkour γιατι εχω ακουσει οτι ειναι σαν Ταρζαν στην Πολη :p
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
garchomp osfp
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Σάβ 01 Οκτ, 2011 3:48 pm
Τοποθεσία: Πόρος

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από garchomp osfp »

Scarlet έγραψε:ναι αν εβγαινε θα εβαζα το cd στο κουτελο μου(οπως γιναιτε στην leaf green) και θα περιμενα να απποροφηθει η κινηση...και μετα ολα οκ...κριμα που δεν ειναι ολα σαν τα ποκεμον...........παντως θελω να μαθω parkour γιατι εχω ακουσει οτι ειναι σαν Ταρζαν στην Πολη :p
βασικα για τους περισσοτερους μαλλον σαν αλοιφη στην πολη ειναι.. (no offense) :trollface: εγω παντως προτιμω να ζησω ακεραιος.. ;)
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Scarlet »

ναι ειναι αληθεια ειναι μεγαλη η προσπαθεια και ο πονος αλλα καλε μου φιλε το αποτελεσμα ειναι αυτο:

[youtube][/youtube]

(1-2 μερη ειναι σε ψευτικο οπως το κομματι που πεφτει στην αρχη μην τρελαθουμε)
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
garchomp osfp
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Σάβ 01 Οκτ, 2011 3:48 pm
Τοποθεσία: Πόρος

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από garchomp osfp »

απιστευτος!! αν εξαιρεσεις δυο βουτιες στην αρχη ολα τα αλλα τα θεωρω πιθανα.. και απιστευτα... αλλα ποσο λιγοι ειναι αυτοι που πραγματικα "επιβιωσαν" και εφτασαν σε αυτο το επιπεδο... :/
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Scarlet »

Αν δεν έχεις αληθινό στόχο να γίνεις σαν κι αυτόν δεν τα καταφέρνεις!αλλα άμα πραγματικά το θέλεις μπορείς να τα κανείς αυτά!επεισης μέχρι στιγμής όπως είπα γυμναζομαι σε όλο το σώμα μήπως κάνω τίποτα και μόνος μου
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
garchomp osfp
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Σάβ 01 Οκτ, 2011 3:48 pm
Τοποθεσία: Πόρος

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από garchomp osfp »

μακαρι γιατι ειναι κατι παρα πολυ εντυπωσιακο!! και αν εχεις τη θεληση μπορεις αν οχι ετσι τουλαχιστον κατι λιγοτερο αλλα εξισου θαυμαστο.. απλα μαλλον εγω δεν θα ειχα τα κοτσια να το κανω.. :P
Άβαταρ μέλους
tzanakos
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ 04 Σεπ, 2011 4:17 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από tzanakos »

Τα αγαπημένο μου άθλημα είναι το ποδόσφαιρο και ασχολούμαι από μικρός.Μου αρέσει επίσης να παίζω βόλλευ και να παρακολουθώ τέννις και στίβο.
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Scarlet »

εγω ποδοσφαιρο παντα τερμα ειμουν δεν μπορεσα να κανω και πολλα στον τομεα γενικα το μονο αθλημα που εχω ασχοληθει ετσι για την πλακα ηταν το ping ppong και το basket
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
nikmaster9
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Πέμ 11 Απρ, 2013 4:24 pm
Τοποθεσία: pallet town

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από nikmaster9 »

εγω απο την αλλη παιζω ποδοσφαιρο εδω και 13 χρονια . ειναι ο βασιλιας των σπορ...
im the nikmaster the pokemon master!!!!!!!!!!!
DIAMOND FRIEND CODE :1937 1692 3548
HEART GOLD FRIEND CODE:4857 7468 6618
Άβαταρ μέλους
Geo-dude
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Δευ 22 Απρ, 2013 12:42 am

Re: Αθλήματα που σας Αρέσουν

Δημοσίευση από Geo-dude »

Αν με ρωτησετε για συγκεκριμενα ποιο αθλημα προτιμω,θα ας πω ping pong.Πραγματικα,το θεωρω πρωτευον αθλημα!!!
Οπως και να 'χει παρακολουθω φανατικα πινγκ-πονγκ,μπασκετ,ποδοσφαιρο,τεννις και απο 'κει και περα βλεπω κανα ντερμπι σε χαντμπολ,βολλευ.
Ακομα λατρευω τον μηχανοκινητο αθλητισμο(WRC,F1,Moto GP)και το wrestling.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”