Αγγελίες

Συζητήστε εδώ ότι δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Shiv
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 3:01 am
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από Shiv »

Λοιπόν,πουλάω PSP 3000/3004 μαύρο σε πολύ καλή κατάσταση (το δίνω μαζί με το κουτί του) μαζί με τα συγκεκριμένα παιχνίδια : Tekken Dark Ressurection,Football Manager 2009,Assasin's Creed Bloodlines.Το psp είναι hackαρισμένο οπότε μπορείτε να κατεβάσετε και να περάσετε όποιο παιχνίδι θέλετε.Επίσης δίνω μαζί τον φορτιστή,θήκη για το psp και κάρτα μνήμης 1 Giga.
90 ευρώ όλα.
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει ΠΜ η να ποστάρει σε αυτό το τόπικ.
ΥΓ. Μπορώ να στείλω και φωτογραφίες εάν θελήσει κάποιος.
Αν είστε νέοι στο Forum διαβάστε τους κανόνες ;)
Pokemon White FC:4040-5231-4571
3DS FC : 1306 - 6153 - 6742
andreaskal13
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ 02 Ιούλ, 2012 11:54 pm

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από andreaskal13 »

Αναζητω (επειγοντως) pokemon blue/red, yellow, silver, crystal, sapphire kαι emerald. Οποιος τις εχει διαθεσιμες προς πωληση, ας επικοινωνησει στο : andreakaloger@gmail.com
Άβαταρ μέλους
Livie
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιούλ, 2012 2:45 pm
Τοποθεσία: Αθήνα // Φλώρινα
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από Livie »

Καλησπέρα σε όλους~
Μετά από ταχύ υπολογισμό πουλάω τις εξής κασέτες

Red
Yellow
Silver
Crystal
Sapphire
Emerald
FireRed

επίσης αρκετές κάρτες, οι περισσότερες/αρκετές (δεν πέρνω όρκο) από παλιές συλλογές 1999-2000

αν ενδοιαφέρεστε επικοινωνήστε μαζί μου ήτε εδώ στο φόρουμ ήτε στο email μου kamikaenu@hotmail.com C:
"Λευτεριά στα φυλακισμένα ηλεκτρόνια!!"
PS: Ι'm a girl gamer. Deal with it.
Άβαταρ μέλους
Loukas
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 383
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ, 2011 6:39 pm

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από Loukas »

Livie έγραψε:Καλησπέρα σε όλους~
Μετά από ταχύ υπολογισμό πουλάω τις εξής κασέτες

Red
Yellow
Silver
Crystal
Sapphire
Emerald
FireRed

επίσης αρκετές κάρτες, οι περισσότερες/αρκετές (δεν πέρνω όρκο) από παλιές συλλογές 1999-2000

αν ενδοιαφέρεστε επικοινωνήστε μαζί μου ήτε εδώ στο φόρουμ ήτε στο email μου kamikaenu@hotmail.com C:
Ενδιαφερομαι για περισσοτερες πληροφοριες για τις πρωτες 4 δηλαδη εως την 2η γεννια:p Μπορεις να μου πεις τιμες σε τι κατασταση βρισκονται οι κασετες και αν υπαρχουν τα αρχικα κουτια τους. Ευχαριστω:)
When a man whips out a pink DS and pokemon, you know he's not afraid of anything
Άβαταρ μέλους
Livie
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιούλ, 2012 2:45 pm
Τοποθεσία: Αθήνα // Φλώρινα
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από Livie »

Loukas έγραψε: Ενδιαφερομαι για περισσοτερες πληροφοριες για τις πρωτες 4 δηλαδη εως την 2η γεννια:p Μπορεις να μου πεις τιμες σε τι κατασταση βρισκονται οι κασετες και αν υπαρχουν τα αρχικα κουτια τους. Ευχαριστω:)
Tι προσφέρεις; xD; οι κασσέτες βρίσκονται σε άριστη κατάσταση, απ ' ότι θυμάμαι δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ glitch/cheat σε καμία τους. Κουτιά μπορεί να έχω της yellow και της silver ακόμα αλλά δεν πέρνω όρκο. Μπορεί να πετάχτηκαν κάποια στιγμή κι αυτά... γυρνάω Αθήνα στις 13 (οι κασσέτες μου βρίσκονται εκεί δυστυχώς) και μπορώ να το ελέγξω τότε όμως.
"Λευτεριά στα φυλακισμένα ηλεκτρόνια!!"
PS: Ι'm a girl gamer. Deal with it.
Άβαταρ μέλους
Loukas
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 383
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ, 2011 6:39 pm

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από Loukas »

Livie έγραψε:
Loukas έγραψε: Ενδιαφερομαι για περισσοτερες πληροφοριες για τις πρωτες 4 δηλαδη εως την 2η γεννια:p Μπορεις να μου πεις τιμες σε τι κατασταση βρισκονται οι κασετες και αν υπαρχουν τα αρχικα κουτια τους. Ευχαριστω:)
Tι προσφέρεις; xD; οι κασσέτες βρίσκονται σε άριστη κατάσταση, απ ' ότι θυμάμαι δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ glitch/cheat σε καμία τους. Κουτιά μπορεί να έχω της yellow και της silver ακόμα αλλά δεν πέρνω όρκο. Μπορεί να πετάχτηκαν κάποια στιγμή κι αυτά... γυρνάω Αθήνα στις 13 (οι κασσέτες μου βρίσκονται εκεί δυστυχώς) και μπορώ να το ελέγξω τότε όμως.
Εμ πιστευω αμα ειναι μονο οι κασετες γυρω στα 10 ευρω? Αμα ειναι με κουτια βλεπουμε! Πεσμου και σευ την γνωμη σου για τιμη!
When a man whips out a pink DS and pokemon, you know he's not afraid of anything
tarnumjg
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ 04 Ιουν, 2012 6:23 pm

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από tarnumjg »

θα ηθελα την emerald αν την εχεις με κουτι!
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

Ισως ενδιαφερομαι και εγω για την fire red....Σε τι κατασταση ειναι? ειναι και με το κουτι? για 30 Ευρω αν ειναι σε καλη κατασταση ισως το παρω. (πολυ πιθανον δηλαδη)
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
Livie
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιούλ, 2012 2:45 pm
Τοποθεσία: Αθήνα // Φλώρινα
Επικοινωνία:

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από Livie »

Loukas έγραψε: Εμ πιστευω αμα ειναι μονο οι κασετες γυρω στα 10 ευρω? Αμα ειναι με κουτια βλεπουμε! Πεσμου και σευ την γνωμη σου για τιμη!
Nα στις αφήσω και τις τέσσερις για 50;
tarnumjg έγραψε:θα ηθελα την emerald αν την εχεις με κουτι!
Την emerald δεν την έχω σε κουτί δυστυχώς. Είναι το κακό συνήθειο της μητέρας μου να πετάει τα 'άχρηστα'. Υπάρχει βέβαια μισή πιθανότητα να έχει διασωθεί σε κάποιο συρτάρι οπότε θα το κοιτάξω, αλλά οι πιθανότητες είναι μηδαμινές...
Kingnothing412 έγραψε:Ισως ενδιαφερομαι και εγω για την fire red....Σε τι κατασταση ειναι? ειναι και με το κουτι? για 30 Ευρω αν ειναι σε καλη κατασταση ισως το παρω. (πολυ πιθανον δηλαδη)
Η FireRed είναι χωρίς το κουτί της... αλλά πάραυτα σε άριστη κατάσταση. Συνήθως κρατάω τις κασσέτες μου σ' εκείνες τις διαφανείς πλαστικές θηκούλες γιατί είμαι λιγάκι neat freak. xD;
"Λευτεριά στα φυλακισμένα ηλεκτρόνια!!"
PS: Ι'm a girl gamer. Deal with it.
Άβαταρ μέλους
Kellia
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Παρ 15 Ιουν, 2012 3:32 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Αγγελίες

Δημοσίευση από Kellia »

Livie ενδιαφερομαι κι εγω για τις 4 πρωτες (Red,Yellow,Silver,Crystal) και ειδικα για τη Yellow και Crystal. Ποσο μπορεις να τις δωσεις? Εγω μπορω να προσφερω 20 ευρω για την καθεμια. (Ισως και μια εκπτωση και για τις 2 :P ) Ισως μπορω και τις 4 για 50 αν θελεις.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα-Ασχετα”