Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Συζητήστε εδώ ότι δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Divided by Zer0
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: Τετ 24 Αύγ, 2011 1:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από Divided by Zer0 »

Kingnothing412 έγραψε:
Divided by Zer0 έγραψε:Έπεσε το ρεύμα χτες το βράδυ και αναγκάστηκα να πάω για ύπνο... Και είχα τόσο ενδιαφέρον πράγματα να κάνω.
Οι γωνεις σου ειναι περιφανοι για σενα , φανταζομαι :)
Στην αρχή το διάβασα γωνίες και αναρωτιόμουνα τι λες. Πρέπει να μάθεις ορθογραφία σε κάποια φάση.


Αλλά κι εγώ το ίδιο φαντάζομαι, αν και δεν μου έχουν εκφράσει κάτι τέτοιο, για την ώρα. Ίσως όταν κατέχω υψηλόβαθμες θέσεις σε πολυεθνικές εταιρείες marketing και πετρελαίου να μου το πούνε.
Άβαταρ μέλους
KyogreMaster
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιούλ, 2013 12:39 am
Τοποθεσία: AiGaLeW_CiTy

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από KyogreMaster »

Βάλτε και εμένα στην παρέα το ξενυκτάω προσπαθόντας να νικήσω το Battle Frontier (ανεπιτυχώς μετά από τα Silver Print) και παίζοντας zombies στο COD :Black Ops II. Δεν είμαι μέσα για ματσάκι διότι δεν έχω Pokemon 100lvl ούτε για δείγμα
Εικόνα

The KyogreMaster was here
Friend Code Heargold : 0391 0450 7321
Άβαταρ μέλους
Loukas
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 383
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ, 2011 6:39 pm

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από Loukas »

KyogreMaster έγραψε:Βάλτε και εμένα στην παρέα το ξενυκτάω προσπαθόντας να νικήσω το Battle Frontier (ανεπιτυχώς μετά από τα Silver Print) και παίζοντας zombies στο COD :Black Ops II. Δεν είμαι μέσα για ματσάκι διότι δεν έχω Pokemon 100lvl ούτε για δείγμα
Μπορεις ναα κατεβασεις παντα το Pokemon Showdown ειναι simulator και φτιαχνεις τα ποκεμον αμεσσως! Ριξτου μια ματια!
When a man whips out a pink DS and pokemon, you know he's not afraid of anything
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από Scarlet »

KyogreMaster έγραψε:Βάλτε και εμένα στην παρέα το ξενυκτάω προσπαθόντας να νικήσω το Battle Frontier (ανεπιτυχώς μετά από τα Silver Print) και παίζοντας zombies στο COD :Black Ops II. Δεν είμαι μέσα για ματσάκι διότι δεν έχω Pokemon 100lvl ούτε για δείγμα
επεισης δεν χρειαζεσαι ειδικη προσκληση για να μπεις,ελα οποτε θες στο chat μετα τις 12 :trollface:
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Loukas
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 383
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ, 2011 6:39 pm

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από Loukas »

Scarlet έγραψε:
KyogreMaster έγραψε:Βάλτε και εμένα στην παρέα το ξενυκτάω προσπαθόντας να νικήσω το Battle Frontier (ανεπιτυχώς μετά από τα Silver Print) και παίζοντας zombies στο COD :Black Ops II. Δεν είμαι μέσα για ματσάκι διότι δεν έχω Pokemon 100lvl ούτε για δείγμα
επεισης δεν χρειαζεσαι ειδικη προσκληση για να μπεις,ελα οποτε θες στο chat μετα τις 12 :trollface:
Εσυ Δημο επρεπε να μπαινεις με ειδικη προσκληση :trollface:
When a man whips out a pink DS and pokemon, you know he's not afraid of anything
Άβαταρ μέλους
Divided by Zer0
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: Τετ 24 Αύγ, 2011 1:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από Divided by Zer0 »

Loukas έγραψε: Εσυ Δημο επρεπε να μπαινεις με ειδικη προσκληση :trollface:
λολ


KyogreMaster έγραψε:Βάλτε και εμένα στην παρέα το ξενυκτάω προσπαθόντας να νικήσω το Battle Frontier (ανεπιτυχώς μετά από τα Silver Print) και παίζοντας zombies στο COD :Black Ops II. Δεν είμαι μέσα για ματσάκι διότι δεν έχω Pokemon 100lvl ούτε για δείγμα
Άμα θες ζόμπια μπες κάνα Left4Dead2 καλύτερα. Εγώ το παιζα αρκετά, παλιά, αλλά δεν κατάφερα να τελειώσω όλα τα campaigns στο expert.
Άβαταρ μέλους
KyogreMaster
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιούλ, 2013 12:39 am
Τοποθεσία: AiGaLeW_CiTy

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από KyogreMaster »

Divided by Zer0 έγραψε:
Loukas έγραψε: Εσυ Δημο επρεπε να μπαινεις με ειδικη προσκληση :trollface:
λολ


KyogreMaster έγραψε:Βάλτε και εμένα στην παρέα το ξενυκτάω προσπαθόντας να νικήσω το Battle Frontier (ανεπιτυχώς μετά από τα Silver Print) και παίζοντας zombies στο COD :Black Ops II. Δεν είμαι μέσα για ματσάκι διότι δεν έχω Pokemon 100lvl ούτε για δείγμα
Άμα θες ζόμπια μπες κάνα Left4Dead2 καλύτερα. Εγώ το παιζα αρκετά, παλιά, αλλά δεν κατάφερα να τελειώσω όλα τα campaigns στο expert.
Ξέχασα να διευκρινήσω ότι δεν είμαι PC Gamer αλλά παίζω στο PS3 και στο 3DS μου μόνο παιχίδια, BO2 (κυρίως) στο playstation και White και Heartgold στο 3DS μου
Scarlet έγραψε:
KyogreMaster έγραψε:Βάλτε και εμένα στην παρέα το ξενυκτάω προσπαθόντας να νικήσω το Battle Frontier (ανεπιτυχώς μετά από τα Silver Print) και παίζοντας zombies στο COD :Black Ops II. Δεν είμαι μέσα για ματσάκι διότι δεν έχω Pokemon 100lvl ούτε για δείγμα
επεισης δεν χρειαζεσαι ειδικη προσκληση για να μπεις,ελα οποτε θες στο chat μετα τις 12 :trollface:
Επίσης το Chat είναι ΤΟ topic ή είναι κάπου αλλού :?:
Εικόνα

The KyogreMaster was here
Friend Code Heargold : 0391 0450 7321
Άβαταρ μέλους
Divided by Zer0
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: Τετ 24 Αύγ, 2011 1:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από Divided by Zer0 »

Note, για να συμπληρώσεις κάτι στο post σου κάνε επεξεργασία κι όχι διπλό post από κάτω. Το έκανα εγώ για 'σένα αυτήν την φορά.


KyogreMaster έγραψε:
Επίσης το Chat είναι ΤΟ topic ή είναι κάπου αλλού :?:
Δεν ξεχωρίζει και πολύ, ε; Πάνω δεξιά έχει μια επιλογή Mini-chat, το οποίο είναι το chat. Εδώ υποτίθεται λέμε και σχολιάζουμε τι κάθεται ο καθένας και κάνει μετά τις 12 στο PC/κονσόλα του, αντί να κοιμάται.
KyogreMaster έγραψε:
Ξέχασα να διευκρινήσω ότι δεν είμαι PC Gamer αλλά παίζω στο PS3 και στο 3DS μου μόνο παιχίδια, BO2 (κυρίως) στο playstation και White και Heartgold στο 3DS μου
Ναι, αλλά το χειριστήριο του PS3 δεν προσφέρει την ίδια ακρίβεια και ταχύτητα στην στόχευση όπως ένα καλό gaming mouse. Δεν μπορείς να σκοτώσεις πολλά ζόμπια έτσι : /
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

KyogreMaster έγραψε:Βάλτε και εμένα στην παρέα το ξενυκτάω προσπαθόντας να νικήσω το Battle Frontier
man... τι μου θυμησες τωρα.


Θυμαμαι και εγω πριν 2-3 χρονια που προσπαθουσα να περασω διαφορα towers τα βραδυα στην emerald, τετοιον καιρο.

Παλιες καλες εποχες... :P
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Μεταμεσονύκτιοι του forum , ενωθείτε !!!

Δημοσίευση από Andreecko »

ανάβω τα φώτα του σκότους, για να έρθουν οι βρικόλακες του forum και σήμερα εδώ :P
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα-Ασχετα”