Απορίες

Συζητήστε ό,τι σας αφορά γύρω από την Pokemon Fire Red & Leaf Green
tarnumjg
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ 04 Ιουν, 2012 6:23 pm

Re: Απορίες

Δημοσίευση από tarnumjg »

MASTER SOT έγραψε:δεν μπορείς(όχι πια) αυτά τα δυο εισιτήρια τα έπαιρνες από διάφορα event που έκανε
η nintendo!
τώρα άμα βρεις καπιών που τα έχει παρη ήδη αυτά τα δυο εισιτήρια από τα event,
μπορείς να παράς τα εισιτήρια απο αυτον χρησιμοποιώντας το mystery gift!
(θα πρέπει να έχετε και η δυο από ένα [img_l]http://image4.play-asia.com/170/PA.07026.002.jpg[/img_l]





Το άτομο που θα είναι να τα πάρεις δεν πρέπει να έχει σβήσει το save που είχε όταν πηρε τα event,
αλλιώς ξεχνα το)
δηλαδη φιλε γινεται να παρει καποιος τα εισητηρια για τα special events απο καποιον αλλο μεσω mystery gift και μετα να τα ξαναδωσει? γινεται και στις Platinum,HG SS?
Άβαταρ μέλους
MASTER SOT
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Πέμ 17 Νοέμ, 2011 12:55 am
Τοποθεσία: Σιδηροκαστρο
Επικοινωνία:

Re: Απορίες

Δημοσίευση από MASTER SOT »

αποσο ξερω οχι
tarnumjg
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ 04 Ιουν, 2012 6:23 pm

Re: Απορίες

Δημοσίευση από tarnumjg »

Δηλαδη αυτο που εννοεις ειναι οτι π.χ. για να παρω εγω το oak's letter απο εσενα,πρεπει να εχω και εγω ενα αντιστοιχο event ticket για να ανταλλαξουμε?

Η απλα γινοτανε σε emerald κλπ ,και δεν γινεται στις καινουργιες?
Άβαταρ μέλους
MASTER SOT
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Πέμ 17 Νοέμ, 2011 12:55 am
Τοποθεσία: Σιδηροκαστρο
Επικοινωνία:

Re: Απορίες

Δημοσίευση από MASTER SOT »

γινοτανε στις παλιες, τωρα για τις καιρνουγιες δεν ξερω
stouk.
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ 27 Αύγ, 2015 7:08 pm

Re: Απορίες

Δημοσίευση από stouk. »

Παιδια εχω μια ερωτισει στις παλιες κασεταις red blue ...
Πως μπορω να παω στην ποκεμουπολη..???? Απλα δεν θυμαι και πολυ καλλα.....μηπος ξερρι καπιος???
Άβαταρ μέλους
Nicolas26K
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: Παρ 30 Μαρ, 2012 10:34 pm
3DS Mii Name: Nick
3DS friendcode: 429633361322
Τοποθεσία: Eagle Nebula

Re: Απορίες

Δημοσίευση από Nicolas26K »

Οκει, μπορει να εχω καιρο να ασχοληθω, αλλα τι στον απαυτο ειναι η ποκεμουπολη;;
Άβαταρ μέλους
Nightmare
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: Δευ 12 Σεπ, 2011 2:40 am
Τοποθεσία: Johto

Re: Απορίες

Δημοσίευση από Nightmare »

Nicolas26K έγραψε:Οκει, μπορει να εχω καιρο να ασχοληθω, αλλα τι στον απαυτο ειναι η ποκεμουπολη;;
lol και omg μαζι :p
3DS FC: 2019-9706-3107
Άβαταρ μέλους
Nicolas26K
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: Παρ 30 Μαρ, 2012 10:34 pm
3DS Mii Name: Nick
3DS friendcode: 429633361322
Τοποθεσία: Eagle Nebula

Re: Απορίες

Δημοσίευση από Nicolas26K »

Μήπως εννοεί τη Celadon ή τη Saffron... Ή μήπως το Indigo League;
Ή απλά τρολλάρει:3
stouk.
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ 27 Αύγ, 2015 7:08 pm

Re: Απορίες

Δημοσίευση από stouk. »

Η ποκεμουπολη ειναι μια αλλη διαστασει στις παλιες κασεταις απο οτι θυμαμαι πιγενεις στο safari zone μπαινιεις μεσα κ στο προτο σπιτακη δεξηα κανεις καπιες σηγκεκριμενες κινισεις π.χ 10 φορες γηρω απο το σπιτακη μετα βγενεις εξω εκει που σου λεει ενας αν θες να σταματισεις απο το safari zone πατας yes και μετα το κανεις save το κληνεις κ το ξανα ανηγεις το gameboy μετα πας στα 4 σπιτακια που εχει η πολη κ κανεις γηρο γηρο απο τα σπιτακια οσες φορες εκανεςκ μεσα στο σπιτακι στο safari zone αφου το κνς κ αυτο μετα πετας κ πιγενεις στο νιση της κασετας κ μπενεις στην θαλασσα κ πας δυπλα απο το εδαφος πανο κατω αμα το κνς αυτο θα σ βγενουν ποκεμον απο το σαφαρι ζονε στην θαλασσα...αλλα αματο κανεις σωστα θα σου βγουν ποκεμον 60 με 70 λεβελ και στα τριτο ποκεμον που παει να σ βγει ανιγει μια πιλυ κ πας σε μια αλλη διαστασει οπου ειναι ενα παραλιλος κοσμος σαφαρι ζονε κ εκι μπορεις να βρεις οτι ποκεμον θες εκτος θρηλικον πχ μπορει να βρεις charmader η boulbasuar και αλλα πολλα αλλα εχει ενα θεμα αμα σ βγει ενα παραμορφομαινω ποκεμον πρεπει οπως δηποτε να κλησεις την το gameboy αλιος ατο πιασεις η το πολεμισεις σ κολαει η κασετα κ για να τιν ξανα πεξεις πρεπει μονο να κανεις new game.....ετσι εχω ακουσει απο τα αδερφια μ που επεζαν πολυ πιο μικρη αλλα δν θυμουνται ποσους κυκλους πρεπει να κανεις νοριτερα στα σπιτακια.....
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Απορίες

Δημοσίευση από Scarlet »

δεν ισχυει, είναι όλα φημες, όπως δεν ισχυει ότι μπορουσες να πας στο διάστημα στην ruby/sapphire/emerald
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Fire Red, Leaf Green”