Απορίες

Συζητήστε ό,τι σας αφορά γύρω από την Pokemon Fire Red & Leaf Green
Αλέξης
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ 14 Σεπ, 2016 8:24 pm

Re: Απορίες

Δημοσίευση από Αλέξης »

Την άνοιξα και έχει μπαταρία λογικά είναι κινεζική δεν ξέρω να ανεβάζω και φώτο να την δείτε
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Απορίες

Δημοσίευση από Scarlet »

Αλέξης έγραψε:Την άνοιξα και έχει μπαταρία λογικά είναι κινεζική δεν ξέρω να ανεβάζω και φώτο να την δείτε


αν εχει μπαταρια τοτε είναι σίγουρα κινέζικη, ορίστε μια φωτογραφια για να ξεχωρίζεις

Εικόνα

απο πάνω έχουμε μια κανονική κασέτα της nintendo κι απο κάτω έχουμε μια κινεζιά και μισή, αν η κασέτα σου μοιάζει με το απο κάτω τοτε λυπάμε αλλα είναι κινέζικη και τα λεφτα ψιλοπήγαν χαμένα. Το πολυ πολυ παρε μια καινουργια χωρις κουτι μεταχειρισμενη που κανει καμια 20αρια ευρο να βολευτεις και να μην σου χαθει το save ποτε
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Αλέξης
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ 14 Σεπ, 2016 8:24 pm

Re: Απορίες

Δημοσίευση από Αλέξης »

Τσάμπα την πείρα από έναν φίλο... αλλά αν αλλάξω μπαταρία δεν θα κάνει save ; ίσα ίσα να φύγει η μαλάκια τώρα απ το κεφάλι μού
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Απορίες

Δημοσίευση από Scarlet »

Αλέξης έγραψε:Τσάμπα την πείρα από έναν φίλο... αλλά αν αλλάξω μπαταρία δεν θα κάνει save ; ίσα ίσα να φύγει η μαλάκια τώρα απ το κεφάλι μού
εγω οπως σου ειπα καλύτερα να έπαιρνα 15-20 ευρο μια fire red που την πουλανε μεταχειρισμενη και να μην μου εξαφανιστει ΠΟΤΕ το save, παρα να εχω την μπαταρια και να ανησυχω για το

1) Πως να την αντικαταστησω χωρις να χαλασω τα κινεζικα κυκλωματα
2) Ποτε θα μου τελειωσει η μπαταρια για να ξαναδιαγραφουν οι περιπετειες μου και να ξαναλλαξω απο την μπαταρια για να ξανακανει save

γενικα αυτα που τραβαω με την 1η και την 2η γενια εγω, δεν θα ηθελα να τα τραβηξεις κι εσυ, αφου μάλιστα δεν υπαρχει και λογος κι ενω υπαρχουν ηδη οι κανονικες κασετες που δεν χαλαει το save
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Fire Red, Leaf Green”