Kn412's trade thread

Σας λείπει κάποιο Pokemon; αν ναι τότε βρίσκεστε στο κατάλληλο μέρος!
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

Ena flawless pkmn ειναι ενα pkmn που εχει ολα του τα ivs 31. Και τα 6 , δηλαδη σε καθε stat. :? Αν δεν κανω λαθος πρεπει να υπαρχει καποιος οδηγος στο φορουμ που να τα εξιγει. λογικα βασικα , πρεπει να τα εχω ξαναεξηγησει σε προηγουμενες σελιδες.......ψαξτε σε πιο παλια ποστ στο thread , ολο και κατι θα βρειτε (τοσες φορες που το εχουν ρωτησει :P )

αν ειναι , οταν τελειωσω με το συμαζεμα του trade thread μου , συμαζεψω το καναλι μας στο YT , γραψω το fic , διαβασω τα υπολοιπα fics και τελειωσω το ποστ που εξηγει γιατι η apple ειναι εντελος γτπ ( :P ) λεω να γραψω εναν οδηγο για τα ivs :roll:
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
vaggosparkour
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος, 2012 10:51 pm

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από vaggosparkour »

Kingnothing412 έγραψε:Ena flawless pkmn ειναι ενα pkmn που εχει ολα του τα ivs 31. Και τα 6 , δηλαδη σε καθε stat. :? Αν δεν κανω λαθος πρεπει να υπαρχει καποιος οδηγος στο φορουμ που να τα εξιγει. λογικα βασικα , πρεπει να τα εχω ξαναεξηγησει σε προηγουμενες σελιδες.......ψαξτε σε πιο παλια ποστ στο thread , ολο και κατι θα βρειτε (τοσες φορες που το εχουν ρωτησει :P )

αν ειναι , οταν τελειωσω με το συμαζεμα του trade thread μου , συμαζεψω το καναλι μας στο YT , γραψω το fic , διαβασω τα υπολοιπα fics και τελειωσω το ποστ που εξηγει γιατι η apple ειναι εντελος γτπ ( :P ) λεω να γραψω εναν οδηγο για τα ivs :roll:
αααααααααα αυτο???οκ κομπλε :)
ειδες κατι που να ηθελες απο εμενα?
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

vaggosparkour έγραψε:
Kingnothing412 έγραψε:Ena flawless pkmn ειναι ενα pkmn που εχει ολα του τα ivs 31. Και τα 6 , δηλαδη σε καθε stat. :? Αν δεν κανω λαθος πρεπει να υπαρχει καποιος οδηγος στο φορουμ που να τα εξιγει. λογικα βασικα , πρεπει να τα εχω ξαναεξηγησει σε προηγουμενες σελιδες.......ψαξτε σε πιο παλια ποστ στο thread , ολο και κατι θα βρειτε (τοσες φορες που το εχουν ρωτησει :P )

αν ειναι , οταν τελειωσω με το συμαζεμα του trade thread μου , συμαζεψω το καναλι μας στο YT , γραψω το fic , διαβασω τα υπολοιπα fics και τελειωσω το ποστ που εξηγει γιατι η apple ειναι εντελος γτπ ( :P ) λεω να γραψω εναν οδηγο για τα ivs :roll:
αααααααααα αυτο???οκ κομπλε :)
ειδες κατι που να ηθελες απο εμενα?
τεσπα , ενωεις πως ολα flawless ειναι? αν ναι ενδιαφερομαι για το ho-oh και το zekrom. αλλα μονο αν ειναι flawless βασικα γιατι ετσι και αλιος δεν πεζω ubers και adamant zekrom εχω ηδη. (αλλα οχι flawless). Επισεις το Ho-oh Σκοπευω να το κανω custom training οπωτε για να βγει καλο θα πρεπει να εχει καλα ivs........τεσπα τι ivs εχουν τελικα?
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
vaggosparkour
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος, 2012 10:51 pm

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από vaggosparkour »

Kingnothing412 έγραψε:
vaggosparkour έγραψε:
Kingnothing412 έγραψε:Ena flawless pkmn ειναι ενα pkmn που εχει ολα του τα ivs 31. Και τα 6 , δηλαδη σε καθε stat. :? Αν δεν κανω λαθος πρεπει να υπαρχει καποιος οδηγος στο φορουμ που να τα εξιγει. λογικα βασικα , πρεπει να τα εχω ξαναεξηγησει σε προηγουμενες σελιδες.......ψαξτε σε πιο παλια ποστ στο thread , ολο και κατι θα βρειτε (τοσες φορες που το εχουν ρωτησει :P )

αν ειναι , οταν τελειωσω με το συμαζεμα του trade thread μου , συμαζεψω το καναλι μας στο YT , γραψω το fic , διαβασω τα υπολοιπα fics και τελειωσω το ποστ που εξηγει γιατι η apple ειναι εντελος γτπ ( :P ) λεω να γραψω εναν οδηγο για τα ivs :roll:
αααααααααα αυτο???οκ κομπλε :)
ειδες κατι που να ηθελες απο εμενα?
τεσπα , ενωεις πως ολα flawless ειναι? αν ναι ενδιαφερομαι για το ho-oh και το zekrom. αλλα μονο αν ειναι flawless βασικα γιατι ετσι και αλιος δεν πεζω ubers και adamant zekrom εχω ηδη. (αλλα οχι flawless). Επισεις το Ho-oh Σκοπευω να το κανω custom training οπωτε για να βγει καλο θα πρεπει να εχει καλα ivs........τεσπα τι ivs εχουν τελικα?
δεν ειμαι σιγουρος...εψαξα στο serebii στο iv calculator αλλα δεν εβγαλα ακρη...θες να στα στειλω να τα τσεκαρεις και αμα ειναι flawless τα κρατας αν οχι μου τα στελνεις πισω ;p
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

Εφοσον τα εποιασες ολα εσυ και δεν ξερεις τα ivs τους , 99,999999999% δεν θα εχουν καλα ivs. :P Δηλαδη οχι αρκετα ικονοποιητικα. αντε 40% να υπαρχει κανα ivs με 29+ σε σωστο stat απο αυτα που διαλεξα...... :?
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
vaggosparkour
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος, 2012 10:51 pm

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από vaggosparkour »

το zekrom ειναι απο gts αλλα το ho-oh απο ενα event gia emerald και lg-fr ;DD
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

vaggosparkour έγραψε:το zekrom ειναι απο gts αλλα το ho-oh απο ενα event gia emerald και lg-fr ;DD
για το ho-oh μηπως ξερεις πιο ακροιβος? (οσο για το zekrom , κανενας δεν θα το εδινε ετσι οποτε :| )
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
vaggosparkour
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος, 2012 10:51 pm

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από vaggosparkour »

Kingnothing412 έγραψε:
vaggosparkour έγραψε:το zekrom ειναι απο gts αλλα το ho-oh απο ενα event gia emerald και lg-fr ;DD
για το ho-oh μηπως ξερεις πιο ακροιβος? (οσο για το zekrom , κανενας δεν θα το εδινε ετσι οποτε :| )

http://www.serebii.net/events/dex/250.shtml
ειναι στα πρωτα πρωτα...;DDοτι αλλο θες εκτος flawless γιατι δεν ειμαι σιγουρος ακομα για ολα πες μου γιατι ενδιαφερομαι για αρκετα απο τα ποκεμον σου :D
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

vaggosparkour έγραψε:
Kingnothing412 έγραψε:
vaggosparkour έγραψε:το zekrom ειναι απο gts αλλα το ho-oh απο ενα event gia emerald και lg-fr ;DD
για το ho-oh μηπως ξερεις πιο ακροιβος? (οσο για το zekrom , κανενας δεν θα το εδινε ετσι οποτε :| )

http://www.serebii.net/events/dex/250.shtml
ειναι στα πρωτα πρωτα...;DDοτι αλλο θες εκτος flawless γιατι δεν ειμαι σιγουρος ακομα για ολα πες μου γιατι ενδιαφερομαι για αρκετα απο τα ποκεμον σου :D
Οποτε ειναι Randomized και αυτο. τεσπα οκ , βασικα και εγω δεν ενδιαφερομαι για τιποτα αλλο απο flawless pkmn , πκμν με καλα ivs και καλο nature και θρυλικα με καλο nature.
ευχαριστω παντος.
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
vaggosparkour
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος, 2012 10:51 pm

Re: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από vaggosparkour »

εχω ολα τα θρυλικα της heart gold και black με καλο nature αμα θες ;)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Trade Center”