Shield Pokemon Trades

Σας λείπει κάποιο Pokemon; αν ναι τότε βρίσκεστε στο κατάλληλο μέρος!
Απάντηση
DeadlyDuckling
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί 04 Ιαν, 2022 1:24 am

Shield Pokemon Trades

Δημοσίευση από DeadlyDuckling »

Καλησπέρα σε όλους/ες!

Έχω μαζέψει σχεδόν όλα του Galar στην Sword και μου λείπουν τα εξής:

Lotud, ένα sweet apple (item για το Appletun), Croagunk, Corsola, Solosis, Vullaby, Sableye, Ponyta, Uranguru, Drampa, Lunatone, Goomy, Eiscue

Μήπως υπάρχει κάποιος/α να με βοηθήσει; Ευχαρίστως να στείλω τα αντίστοιχα που λείπουν στην Sword!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DeadlyDuckling την Δευ 07 Φεβ, 2022 1:26 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
MASTER SOT
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Πέμ 17 Νοέμ, 2011 12:55 am
Τοποθεσία: Σιδηροκαστρο
Επικοινωνία:

Re: Shield Pokemon Trades

Δημοσίευση από MASTER SOT »

χαιρεται, δεν μπορω να βοηθησω με τα items (καθως προσφατα αρχισα πηρα την Shield) αλλα προσφατα μετάφερα παρα πολλα απο τις προηγούμενες μου κασετες και Pokemon Go, οποτε καποια απο αυτα που θες μπορω σιγουρα να στα παρεχω, αν και θα χρειαστω βοηθεια και εγω καθως καποια θρυλικα δεν μπορω να τα μεταφερω απο Pokemon House επειδη δεν τα εχω στο Pokedex στην Shield
DeadlyDuckling
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί 04 Ιαν, 2022 1:24 am

Re: Shield Pokemon Trades

Δημοσίευση από DeadlyDuckling »

Καλησπέρα!

Ευχαρίστως να σε βοηθήσω, απλώς το πρόβλημα είναι ότι ό,τι legendary έχω το έχω μια φορά δυστυχώς... Αν έχεις όμως το Crown Tundra μπορώ να σου κάνω host για να πάρεις όσα legendary δεν μπορείς να βρεις στην Shield. Επίσης μπορώ να σου στείλω όσα pokemon έχω από sword(non legendary) για να συμπληρώσεις αυτά που σου λείπουν! Btw, για το Appletun το item είναι στο Motostoke, σε έναν τύπο στα αριστερά της πόλης δίπλα σε μια πύλη και σου ζητάει να τους δώσεις ένα Applin. Στην Sword σου δίνει ένα Tart Apple, ενώ στην Shield ένα Sweet Apple.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Trade Center”