τι σας χαλαει στα pokemon?

Συζητήστε για τις ταινίες και τα επεισόδια των pokemon
Άβαταρ μέλους
GarchompPit
ace trainer
ace trainer
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιούλ, 2013 2:42 am
Τοποθεσία: Cyprus
Επικοινωνία:

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από GarchompPit »

Scarlet έγραψε:σωστα, ενα αλλο πραγμα που με χαλασε ειναι οτι ο ash ειναι εντελως ανοργασμικος :P, απο την misty μεχρι την serena εχουν ταξιδεψει στα πιο απιθανα μερη, για παρα πολυ καιρο κι ακομα εστω να κοκκινηση σε μια απ αυτες....κατι παει να γινει τωρα με την serena αν βλεπω καλα. Ξερω ρε παιδια οτι το cartoon ειναι για μικρα παιδια, αλλα καιρος ειναι να σε εκεινες τις ηλικιες the meaning of love :P
Plot twist ο Αsh ειναι ομοφυλοφιλος *dun dun DUN*
Εικόνα
Το youtube channel μου:http://www.youtube.com/user/TheGarchompPit
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από Scarlet »

κι απ οτι καταλαβα προτιμαει μελαμψους σχηστοματιδες η πρασινομαλλιδες σερβιτορους :P
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
dennisbest.
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ, 2015 2:03 pm

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από dennisbest. »

εμενα αυτο που με χαλαει ειναι οτι εμεις εχουμε φταση πανω απο 25 χρονον και ο ash παραμενη 15 χρονον θα ηθελα να οριμαση και ο ash αν και ειναι σιγουρος και το λεω εμεις θα φτασουμε παπουδες να παιζουμε ποκεμον και ο ash θα ειναι παλι 15 χρονον
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από Scarlet »

dennisbest. έγραψε:εμενα αυτο που με χαλαει ειναι οτι εμεις εχουμε φταση πανω απο 25 χρονον και ο ash παραμενη 15 χρονον θα ηθελα να οριμαση και ο ash αν και ειναι σιγουρος και το λεω εμεις θα φτασουμε παπουδες να παιζουμε ποκεμον και ο ash θα ειναι παλι 15 χρονον
πριν περιπου ενα χρονο αυτο εγραψα κι εγω, αλλα μετα θυμηθηκα τον Spider-man που ειναι δευτερα λυκειου απο το 1960!
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
dennisbest.
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ, 2015 2:03 pm

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από dennisbest. »

Scarlet έγραψε:
dennisbest. έγραψε:εμενα αυτο που με χαλαει ειναι οτι εμεις εχουμε φταση πανω απο 25 χρονον και ο ash παραμενη 15 χρονον θα ηθελα να οριμαση και ο ash αν και ειναι σιγουρος και το λεω εμεις θα φτασουμε παπουδες να παιζουμε ποκεμον και ο ash θα ειναι παλι 15 χρονον
πριν περιπου ενα χρονο αυτο εγραψα κι εγω, αλλα μετα θυμηθηκα τον Spider-man που ειναι δευτερα λυκειου απο το 1960!
χαχαχα εχεις δικιο αλλα αυτο εχει μια λογικη μπορει να μενει συνεχεια στην ιδια ταξη να μην τα περνη τα γραματα αν και ειναι επιστημονας
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από Scarlet »

dennisbest. έγραψε:
Scarlet έγραψε:
dennisbest. έγραψε:εμενα αυτο που με χαλαει ειναι οτι εμεις εχουμε φταση πανω απο 25 χρονον και ο ash παραμενη 15 χρονον θα ηθελα να οριμαση και ο ash αν και ειναι σιγουρος και το λεω εμεις θα φτασουμε παπουδες να παιζουμε ποκεμον και ο ash θα ειναι παλι 15 χρονον
πριν περιπου ενα χρονο αυτο εγραψα κι εγω, αλλα μετα θυμηθηκα τον Spider-man που ειναι δευτερα λυκειου απο το 1960!
χαχαχα εχεις δικιο αλλα αυτο εχει μια λογικη μπορει να μενει συνεχεια στην ιδια ταξη να μην τα περνη τα γραματα αν και ειναι επιστημονας
ε ωραια, και ο ash μπορει να ειναι βαμπιρ και κρυφα καθε βραδυ να πεινει το αιμα των παρθενων φιλεναδων του για να μενει παντα νεος..λογικοτατο :twisted:
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
dennisbest.
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ, 2015 2:03 pm

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από dennisbest. »

χαχαχα και αυτο λογικο φαντασια να υπαρχει και ολα εξηγουνται καπως
lak100
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ 22 Νοέμ, 2014 12:15 pm

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από lak100 »

επιστρεφω μετα απο καιρο εχω δει την 14η σεζον μεχρι την 17η θα μιλησω για την 17η που εχω πιο φρεσκια στο μυαλο μου. Τι ξενερα ηταν αυτη ρε παιδια αδιαφοροι χαρακτηρες ιστοριας που δεν προχωρουσε καθολου. Η serena παει ταξιδι επειδη γουσταρει τον ash παραλληλα οως δεν ξερει τι της γινεταιο clemont ειναι ο κλασσικος νερντους που δεν προκκειται να σπρωξε ποτε στην ζωη του και εχεις και την μικρη του αδερφη που για μενα ειναι οτι πιο ακυρο εχω δει σε χαρακτηρα μετα το γυαλακια αδερφο της may να πω οτι την 17η σεζον την ειδα στα αγγλικα στο netflix. Οταν ελεγε η bonnie dedene kαθε τρεις και λιγο ηθελα να σπασω την tv. Στο ταξιδι παλι γνωριζουν ασχετους ανθρωπους τους βοηθανε με αυτοθυσια και παμε παρακατω αν πιασουμε κανα ποκεμον θα ειναι επειδη το βοηθησαμε και θελει να ερθει μαζι μας γιατι εμεις θελουε να γινουμε pokemon master αλλα με τον σταυρο στο χερι δεν δινουμε μαχες για να πιασουμε ποκεμον
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: τι σας χαλαει στα pokemon?

Δημοσίευση από Andreecko »

σίγουρα το anime δεν είναι καλό. Προτιμώ να παίξω tcg, η κάποιο videogame, έχει ποιο πολύ δράση.
Η Serena ήταν καλή, όσο είχε μακρύ μαλλί, όταν το έκανε κοντό ξενέρωσα. Εδώ που τα λέμε και in real life αν το έκανε και υπήρχε η Serena θα ξενέρωνα.
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ταινίες και επεισόδια”