Pokemon Anime XY

Συζητήστε για τις ταινίες και τα επεισόδια των pokemon
Άβαταρ μέλους
nikmaster9
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Πέμ 11 Απρ, 2013 4:24 pm
Τοποθεσία: pallet town

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από nikmaster9 »

ναι ξερω pokemonepisodes.org...:D
im the nikmaster the pokemon master!!!!!!!!!!!
DIAMOND FRIEND CODE :1937 1692 3548
HEART GOLD FRIEND CODE:4857 7468 6618
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Scarlet »

πηγατε στα τελευταια επισοδεια BW οχι στα XY...εχω καλους λογους να πιστευω οτι η 6η γενια θα ειναι η τελευταια,οπως μας εχει εξακριβωσει η nintendo δεν θα τελειωσει το anime μεχρι ο ash
Spoiler:
να νικησει το πρωταθλημα
και πραγματικα θελω να ξανασυμμετασχει ο tobias και να τον σπασει στο ξυλο αυτη τη φορα
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
nikmaster9
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Πέμ 11 Απρ, 2013 4:24 pm
Τοποθεσία: pallet town

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από nikmaster9 »

Scarlet έγραψε:πηγατε στα τελευταια επισοδεια BW οχι στα XY...εχω καλους λογους να πιστευω οτι η 6η γενια θα ειναι η τελευταια,οπως μας εχει εξακριβωσει η nintendo δεν θα τελειωσει το anime μεχρι ο ash
Spoiler:
να νικησει το πρωταθλημα
και πραγματικα θελω να ξανασυμμετασχει ο tobias και να τον σπασει στο ξυλο αυτη τη φορα
μπα εγω δεν πιστευω να τελιωσει συντομα τουλαχιστον μεχρι 10 η γενια θα βγει αν παει καλα το ανιμε που παει δηλαδη :D
im the nikmaster the pokemon master!!!!!!!!!!!
DIAMOND FRIEND CODE :1937 1692 3548
HEART GOLD FRIEND CODE:4857 7468 6618
Άβαταρ μέλους
Nightmare
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: Δευ 12 Σεπ, 2011 2:40 am
Τοποθεσία: Johto

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Nightmare »

Scarlet έγραψε:πηγατε στα τελευταια επισοδεια BW οχι στα XY...εχω καλους λογους να πιστευω οτι η 6η γενια θα ειναι η τελευταια
το οτι η εκτη γενια θα ειναι η τελευταια το εχω πει και εγω. Πιστευω οτι θα κρατησει και αυτη δυο τρια χρονια οπως οι υπολοιπες και θα τελειωσουν το 2016. Στην επετειο των 20 χρονων τους δηλαδη
3DS FC: 2019-9706-3107
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Scarlet »

οπου θα μαι κι εγω 20 :P ναι μαλλον εσυ το χες πει αλλα δεν πολυθυμομουν...μια ερωτηση....για ποσο ο ash θα μενει ακομα 10?τωρα θα πρεπε να ναι 27 XD
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
nikmaster9
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Πέμ 11 Απρ, 2013 4:24 pm
Τοποθεσία: pallet town

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από nikmaster9 »

Nightmare έγραψε:
Scarlet έγραψε:πηγατε στα τελευταια επισοδεια BW οχι στα XY...εχω καλους λογους να πιστευω οτι η 6η γενια θα ειναι η τελευταια
το οτι η εκτη γενια θα ειναι η τελευταια το εχω πει και εγω. Πιστευω οτι θα κρατησει και αυτη δυο τρια χρονια οπως οι υπολοιπες και θα τελειωσουν το 2016. Στην επετειο των 20 χρονων τους δηλαδη
εγω παλι πιστευω στην επετιο των 30 χρονων τους θα τελιωσει το ανιμε... βγαζουν πολυ χρημα χαζοι ειναι να το τελιωσουν...
im the nikmaster the pokemon master!!!!!!!!!!!
DIAMOND FRIEND CODE :1937 1692 3548
HEART GOLD FRIEND CODE:4857 7468 6618
Άβαταρ μέλους
Void
Global Moderator
Global Moderator
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ, 2012 11:27 pm
Τοποθεσία: führerbunker

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Void »

Kαλύτερα να τελειώσουν τα Pokemon στο ζενηθ τους και να τα θυμόμαστε ωραία και επικά παρά να συνεχιστούν και να γίνουν σαν το κωνσταντίνου και ελένης....
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Scarlet »

δεν νομιζω να ειναι στο ζενηθ το anime οτι και να πεις, αν και υπαρχουν παιδια που το βλεπουν και θα αποκτα καινουργιο κοσμο, δεν θα αποκτησει ξανα αυτο που ειχε το 1999(περιπου) με 2007-8 που τοτε ηταν στο ζενηθ, πιστευω οτι θα ηταν η καλυτερη στιγμη να το τελειωσουν μετα την 6η αν και με το anime εκαναν και πρακτικη διαφημηση στις κασετες :P
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
nikmaster9
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Πέμ 11 Απρ, 2013 4:24 pm
Τοποθεσία: pallet town

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από nikmaster9 »

X9_Void έγραψε:Kαλύτερα να τελειώσουν τα Pokemon στο ζενηθ τους και να τα θυμόμαστε ωραία και επικά παρά να συνεχιστούν και να γίνουν σαν το κωνσταντίνου και ελένης....
στο σταρ εχουν καταντηει σαν το κωνσταντινου και ελενης με τοσες επαναληψεις... :)
im the nikmaster the pokemon master!!!!!!!!!!!
DIAMOND FRIEND CODE :1937 1692 3548
HEART GOLD FRIEND CODE:4857 7468 6618
Άβαταρ μέλους
Nightmare
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: Δευ 12 Σεπ, 2011 2:40 am
Τοποθεσία: Johto

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Nightmare »

nikmaster9 έγραψε:εγω παλι πιστευω στην επετιο των 30 χρονων τους θα τελιωσει το ανιμε... βγαζουν πολυ χρημα χαζοι ειναι να το τελιωσουν...
βασικα καποια στιγμη αναποφευκτα θα σταματησουν να βγαινουν καινουργια pokemon, δεν γινεται να βγαινουν καθε τρια με τεσσερα χρονια καινουργια pokemon

απο εκει και περα μπορει να συνεχισουν να βγαζουν καινουργια παιχνιδια και επεισοδια και μπορει να διωξουν επιτελους και τον Ash απο την σειρα
3DS FC: 2019-9706-3107
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ταινίες και επεισόδια”