Pokemon Anime XY

Συζητήστε για τις ταινίες και τα επεισόδια των pokemon
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nightmare
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: Δευ 12 Σεπ, 2011 2:40 am
Τοποθεσία: Johto

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Nightmare »

παιδια στο serebii διαβασα οτι η Serena που θα συνοδευσει τον Ash στα καινουργια επεισοδια ηταν μια παλια παιδικη του φιλη. Γνωριζονται ηδη δηλαδη
3DS FC: 2019-9706-3107
Άβαταρ μέλους
GarchompPit
ace trainer
ace trainer
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιούλ, 2013 2:42 am
Τοποθεσία: Cyprus
Επικοινωνία:

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από GarchompPit »

Nightmare έγραψε:παιδια στο serebii διαβασα οτι η Serena που θα συνοδευσει τον Ash στα καινουργια επεισοδια ηταν μια παλια παιδικη του φιλη. Γνωριζονται ηδη δηλαδη
Oh really?? Δηλαδη απο Pallet?? Interesting... Θα δουμε
Εικόνα
Το youtube channel μου:http://www.youtube.com/user/TheGarchompPit
Άβαταρ μέλους
Shiv
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 3:01 am
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Shiv »

Από μια πρώτη ματιά που έριξα στο νέο anime βλέπω ότι ο Ash μεγάλωσε κάπως.Ισχύει κάτι τέτοιο;
Αν είστε νέοι στο Forum διαβάστε τους κανόνες ;)
Pokemon White FC:4040-5231-4571
3DS FC : 1306 - 6153 - 6742
Draco
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ 04 Δεκ, 2014 11:31 pm

Re: Pokemon Anime XY

Δημοσίευση από Draco »

Παιδια διαβασα ολα τα σχολια σας και σε καποια συμφωνω και σε αλλα δεν υπαρχει λογικη.Στο θεμα ηλικιας και εγω ειχα την απορια γιατι δεν μεγαλωνει ο Ash αλλα σκεφτηκα οτι καθε επεισοδιο ειναι και μια μερα,αρα αν πουμε οτι εχουν βγει 800 επεισοδια συνολικα τοτε μιλαμε για 800μερες οποτε ο χρονος εχει 365 μερες αρα ο Ash εχει μεγαλωσει κατα 2 μισι χρονια το γεγονος οτι εχουμε 17 σεζον ειναι οτι εμεις βλεπουμε ενα επεισοδιο την εβδομαδα συν-πλην με τις διακοπες. Επισης υπαρχει και η θεωρια περι οτι ο Ash ειναι και καλα σε λιθαργο απο το σοκ του ηλεκτρισμου του Πικατσου και τα βλεπει στο υπνο του(αν και ειναι ετσι ειναι ξενερα αλλα υπαρχει).Τελος για την συνεχεια της σειρας να πω οτι οσο υπαρχει ενδιαφερον παντα θα υπαρχουν και νεα ποκεμον θα υπαρξουν.Τωρα στην XY με την mega evolution εδωσε μια νεα ανασα στην σειρα.Τελος ναι ειμαι και εγω απο τα παιδια τις παλιας γενιας αλλα μην ξεχνατε οτι ουτε εμεις ειχαμε ωραια ποκεμον αλλα και επισης υπαρχουν και νεα παιδια που βλεπουν τωρα τα Ποκεμον και ειναι κατι καινουριο για αυτα.Και η B/W ειχε ενδιαφερον με τα μυθικα που ειχε μεσα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ταινίες και επεισόδια”