Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το site και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Shiv
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 3:01 am
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Shiv »

Ότι απορίες/παρατηρήσεις/σχόλια έχετε για το Site μας postάρετε το εδώ.
Αν είστε νέοι στο Forum διαβάστε τους κανόνες ;)
Pokemon White FC:4040-5231-4571
3DS FC : 1306 - 6153 - 6742
Άβαταρ μέλους
Christos21
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 10:43 am

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Christos21 »

Προσωπικά μου άρεσε το site πολύ περισσότερο από το προηγούμενο και επιτέλους πείστηκα ότι γίνεται αξιόλογη προσπάθεια για την αναβάθμιση της Ελληνικής κοινότητας Pokémon.Καλή επιτυχία λοιπον :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Christos21 την Παρ 28 Ιουν, 2013 2:28 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
MewtwoGR96
Starter level
Starter level
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 10:17 am

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από MewtwoGR96 »

το chat που ειναι?btw εχετε κανει τελεια δουλεια
babismanias
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 11:03 am
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από babismanias »

Το site και το φορουμ είναι πολύ καλά. Όπως είπε και ο christos21 γίνεται μεγάλη προσπάθεια για να αναπτυχθεί η Ελληνική κοινότητα Πόκεμον. Φανταστική δουλειά. :)

Να πω και ένα άλλο σχόλιο. Ξέρω πως είναι αρχή ακόμα, αλλά όταν υπάρξει λίγος χρόνος να κοιτάξετε και τα banners tou site/forum. Είναι ωραία, κάπως, αλλά πιστεύω ότι μπορείτε να τα κάνετε καλύτερα. :)
Άβαταρ μέλους
Eldena
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 4:21 am
Τοποθεσία: Κρητη

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Eldena »

Πολυ καλη δουλεια παιδια, καλη συνεχεια
Pokemon Black FC: 3181-7434-7309
Εικόνα
by Kweshnoth
Άβαταρ μέλους
m_Namikaze
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 348
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 9:27 pm
Τοποθεσία: On my pc's chair!!
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από m_Namikaze »

Πολύ καλή δουλειά και ωραίο forum.
Καλή συνέχεια και καλά updates ^^
Άβαταρ μέλους
miza
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ 26 Αύγ, 2011 7:03 pm
Τοποθεσία: athen, Viron City

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από miza »

γεια σας παιδια:) εχετε κανει πολυ ωραιο το forum! 8α η8ελα να σας πω μια ιδεα μου (σαν παρατηριση). Λοιπον επειδη μερικεσ φορεσ δεν μπενω στο φορουμ για μερικεσ μερες(αναλογα το προγραμα), αν γινοταν να στελνατε στα mail μας κατι σαν ιδοπιησεις για να μας ενημερονατε τι συμβενει στο σιτε πχ events, τουρμουα και γενικα οτι εχει να κανει με το site 8α ηταν πολυ καλο για ολουσ οσους δεν μπενουν κα8ε μερα (περιλαμβανει και ιδοπιηση στο fb). αν και σασ ειπα εναν λογο παραπανω γτ να το κανετε 9α σασ πς αλλον εναν. αν καποιος εχει παει για μια δουλια (οπουδιποτε) οταν μπει ιντερνετ το πρωτο που 8α κανει 8α ειναι η να δει τα mail του η να μπει στο fb. με αποτελεσμα να μην μπενει να δει ε3ελι3εις για τα ποκεμον (ειτε επειδη το 3εχασε ειτε το οτιδιποτε). αν ενιμερονετε το τι συμβενει στο site ο αλλοσ 8α το γνςριζει για να το τσεκαρει ειτε εκεινη την στιγμη ειτε αργοτερα (οταν μπορει).
8α το κανετε?

Α επεισης γινετε να κανετε μια εφαρμογη για iphone, ipad κτλπ? (για να μπενουμε στο σιτε κατευθιαν) (sorry για τα ορ8ογραφικα:Ρ)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος miza την Σάβ 27 Αύγ, 2011 12:10 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
m_Namikaze
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 348
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 9:27 pm
Τοποθεσία: On my pc's chair!!
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από m_Namikaze »

Έφτιαξα μία εικόνα από την pic του forum και από τους χαρακτήρες της movie 13(Luffy, Zoro).
Μου πήρε λίγη ωρίτσα αλλά έγινε μόνο με το Paint που έχουν μέσα τα Windows(αφού δεν ξέρω να χρησιμοποιώ το Photoshop :P ), οπότε μην περιμένετε κάτι Θεϊκό.
Spoiler:
Εικόνα
Πως σας φαίνεται;
Άβαταρ μέλους
h4x0r4k0s
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 7:40 pm
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από h4x0r4k0s »

m_Namikaze έγραψε:Έφτιαξα μία εικόνα από την pic του forum και από τους χαρακτήρες της movie 13(Luffy, Zoro).
Μου πήρε λίγη ωρίτσα αλλά έγινε μόνο με το Paint που έχουν μέσα τα Windows(αφού δεν ξέρω να χρησιμοποιώ το Photoshop :P ), οπότε μην περιμένετε κάτι Θεϊκό.
Spoiler:
Εικόνα
Πως σας φαίνεται;
Είναι λίγο off-topic εδώ :P. Και δεν ήξερα ότι υπάρχει 13η ταινία One pIece. Μάλλον 11η εννούσες ;)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
m_Namikaze
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 348
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 9:27 pm
Τοποθεσία: On my pc's chair!!
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από m_Namikaze »

h4xx0r4k0s έγραψε:
m_Namikaze έγραψε:Έφτιαξα μία εικόνα από την pic του forum και από τους χαρακτήρες της movie 13(Luffy, Zoro).
Μου πήρε λίγη ωρίτσα αλλά έγινε μόνο με το Paint που έχουν μέσα τα Windows(αφού δεν ξέρω να χρησιμοποιώ το Photoshop :P ), οπότε μην περιμένετε κάτι Θεϊκό.
Spoiler:
Εικόνα
Πως σας φαίνεται;
Είναι λίγο off-topic εδώ :P. Και δεν ήξερα ότι υπάρχει 13η ταινία One pIece. Μάλλον 11η εννούσες ;)
LoL, μάλλον το μπέρδεψα με την ταινία Pokemon(11 ήθελα να πω) :P
Το έγραψα εδώ αυτό το post διότι θεώρησα ότι έχει λίγη σχέση με το site επειδή χρησιμοποίησα το banner σας, οπότε δεν ήθελα να το βάλω στο Spam place.
Αν θες μετακόμισέ το μου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχόλια για το GameCorner.gr (πρώην GreekPokemon )”