Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το site και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Άβαταρ μέλους
nikmaster9
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Πέμ 11 Απρ, 2013 4:24 pm
Τοποθεσία: pallet town

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από nikmaster9 »

εχω να κανω μια παρατηρηση. θα προτεινα να γινει ενα τουρ στο pokemon showdown σε οργανωση ακριβως οπως αυτο του ακαλυπτου.πιστευω οτι ενα τετοιο γεγονος θα φερει κοσμο στο σιτε
im the nikmaster the pokemon master!!!!!!!!!!!
DIAMOND FRIEND CODE :1937 1692 3548
HEART GOLD FRIEND CODE:4857 7468 6618
Άβαταρ μέλους
Geo-dude
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Δευ 22 Απρ, 2013 12:42 am

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Geo-dude »

Παιδια χωρις παρεξηγηση αλλα πραγματικα θεωρειτε το ban game ή το spam place χρησιμα θρεντς?
Η κατασταση εχε ξεφυγει και ας μην εθελοτυφλουμε.Χαμος απο ποστς,μονο και μονο για να ανεβουν ορισμενοι στο ladder.
Tεσπα δε λεω να σβησουν τα θεματα,αλλα αν μπορειτε,πρωτεινω να μην ισχυει η καταμετρηση των ποστς σε τετοια θεματα.Να δουμε τοτε τι κινητικοτητα θα εχει... ;)
Άβαταρ μέλους
h4x0r4k0s
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 7:40 pm
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από h4x0r4k0s »

Μάλλον δεν το έχεις προσέξει φίλε μου, αλλά δεν μετράνε τα posts που γίνονται εκεί. ;)
Εικόνα
babismanias
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 11:03 am
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από babismanias »

Κατά τη γνώμη μου το spam place έχει και τη χρησιμότητα του. Μπορείς να ξεφύγεις λίγο, να πεις κάτι άσχετο με ό,τι συζητιέται εδώ. Το πρόβλημα είναι ότι το θέμα έχει καταντήσει αηδία.

Επίσης θεωρώ ότι το ban game είναι ανούσιο να υπάρχει.

Αλλά εφόσον τα ποστ δεν συγκαταλέγονται στο post count δεν υπάρχει πρόβλημα να υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
Geo-dude
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Δευ 22 Απρ, 2013 12:42 am

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Geo-dude »

h4x0r4k0s έγραψε:Μάλλον δεν το έχεις προσέξει φίλε μου, αλλά δεν μετράνε τα posts που γίνονται εκεί. ;)
Α οκ οκ.Σωστο μου ακουγεται... :D
Άβαταρ μέλους
Divided by Zer0
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: Τετ 24 Αύγ, 2011 1:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Divided by Zer0 »

babismanias έγραψε:Κατά τη γνώμη μου το spam place έχει και τη χρησιμότητα του. Μπορείς να ξεφύγεις λίγο, να πεις κάτι άσχετο με ό,τι συζητιέται εδώ. Το πρόβλημα είναι ότι το θέμα έχει καταντήσει αηδία.

Επίσης θεωρώ ότι το ban game είναι ανούσιο να υπάρχει.

Αλλά εφόσον τα ποστ δεν συγκαταλέγονται στο post count δεν υπάρχει πρόβλημα να υπάρχουν.

Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι τρομερά thread αλλά όπως είπες κι εσύ, καλά είναι που δεν μετράνε στο post count. Έτσι κι αλλιώς, τα spam threads πάντα κάπως έτσι καταλήγουν τελικά, σε οποιοδήποτε site.
Άβαταρ μέλους
Nicolas26K
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: Παρ 30 Μαρ, 2012 10:34 pm
3DS Mii Name: Nick
3DS friendcode: 429633361322
Τοποθεσία: Eagle Nebula

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Nicolas26K »

Το Spam Place και τα Ban Game, Let's Make a Song/Story, κ.α. είναι χρήσιμα για να διασκεδάζουμε και λίγο! Έτσι κι αλλιώς, πριν αρχίσω το Ban Game συνεννοήθηκα με τον Pokemon640 να μη μετράνε τα posts στο θέμα αυτό! Το Spam Place ήταν κάποτε ένα ωραίο μέρος συζήτησης, κάτι σαν chat replacement. Τώρα βέβαια η απουσία κάποιων -δεν θα πω- και η ανούσια υπερσπαμαρική παρουσία κάποιων άλλων -επίσης δεν θα πω- το έχουν καταντήσει ένα μέρος μόνο για προειδοποίηση ban! :(
Από τη στιγμή που δεν μετράνε τα posts σε αυτά τα threads, δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να διαμαρτύρεστε! ;)
► Show Spoiler
Άβαταρ μέλους
nikmaster9
advanced trainer
advanced trainer
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Πέμ 11 Απρ, 2013 4:24 pm
Τοποθεσία: pallet town

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από nikmaster9 »

καλο επισης θα ηταν σχολια που ειναι ειτε διπλα ποστ ειτε εκτος θεματος να διαγραφονται απευθειας ετσι ωστε καθε μελος να μην παραπονιεται γιατι διεγραψες αυτο και εκεινο το διπλο ποστ εχει
υ.γ:διατυπωνω την αποψη μου φιλικα χωρις παρεξηγησεις
im the nikmaster the pokemon master!!!!!!!!!!!
DIAMOND FRIEND CODE :1937 1692 3548
HEART GOLD FRIEND CODE:4857 7468 6618
Άβαταρ μέλους
Geo-dude
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Δευ 22 Απρ, 2013 12:42 am

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Geo-dude »

nikmaster9 έγραψε:πολυ σωστος ο φιλος. το σπαμ πλαις και αυτο το θρεντ που ελεγε να φτοιαξουμε μια ιστορια μεχρι που μετρουσε η καταμετρηση ηταν σε φοβερη κινητηκοτητα απο ενα συγκεκριμενο ατομο [που ολοι ξερουμε ποιο ειναι] και ξαφνικα την μερα που σταματησε η καταμετρηση παραιτηθηκε... τα σχολια δικα σας... και επειδη αναφερουν πολλα προσωπα οτι ποσταρω μονο για το οστ ακαουντ προτεινω να καταργηθει γιατι εμενα με ενδιαφερει μονο το καλο του φορουμ και ας ειμαι μονο λιγο καιρο σε αντιθεση με αλλα μελη που κοιτανε το <<image>> τους και δεν δειχνουν το αληθινο πρωσοπο τους :)
Εισαι μορφη φιλος...
Άβαταρ μέλους
Zaphirom
ace trainer
ace trainer
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ 26 Αύγ, 2011 7:42 pm
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Zaphirom »

Λοιπόν, πρώτον.
Pokemon640, η ιδέα με το Like Button μου μοιάζει λίγο.... Facebook Style. Τι εννοώ. Εσύ ο ίδιος είπες σε ένα Θέμα πως είναι λίγο χαζό πως η Άννα Μαρίκα να μαζέψει λίγα likes.... νομίζω κατάλαβες τι εννοώ. Αλλά άμα τα άλλα μέλη του forum θα το θελήσουν.... OK, συμφωνώ.
Αλλά θέλω να κάνω μια παρατήρηση. Αν κάποιος Admin μπορεί να απενεργοποιήσει αυτό το σπαστικό πράμα, που άμα έχεις ανοιχτό για πολύ ώρα το account σου το site αυτόματα σε αποσυνδέει από το forum. Ειδικά όταν γράφω ένα μεγάλο post, μετά αφού το διαβάσω δύο φορές για τυχόν ορθογραφικών ή άμα ξέχασα κάτι να γράψω, μετά πατάω Υποβολή και μου πετάγεται "Πρέπει να συνδεθείτε για να αφήσετε μήνυμα (post)" με αποτέλεσμα ότι έχω γράψει να διαγράφεται. :| Παρακαλώ άμα μπορείτε να το φτιάξετε θα ήμουν ευγνώμον.
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχόλια για το GameCorner.gr (πρώην GreekPokemon )”