Κινηση στο site

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το site και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Άβαταρ μέλους
mewtwo9
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιουν, 2015 3:09 pm

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από mewtwo9 »

Πάντως πιστεύω παιδιά όπως εμένα τον Σκάρλετ τον void είναι ικανοί να αναγεννησουν αυτό το φόρουμ... Παιδιά που αγαπούν από μικροι τα ποκεμον έχουν τη δυνατοτητα να δώσουν πνοή στο φόρουμ... Δεν σας ξέχασα ποτέ παιδιά... κρατάτε γερά #nikmaster9
Άβαταρ μέλους
Void
Global Moderator
Global Moderator
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ, 2012 11:27 pm
Τοποθεσία: führerbunker

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Void »

Η αγία τριάδα επέστρεψε.

† ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΑΠΙCΤΟΙ †
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Scarlet »

ελα τωωωρα μου θυμηθηκατε το site οταν επέστρεψαν τα pokemon Στην ελλάδα χαρης το pokemon-go και μου το παιζεται βετερανοι πολεμου. Εγω δεν επέστρεψα απο πουθενα, παντα ήμουν στο site και πάντα απαντουσα οσο υπηρχαν post. Δεν χρειαζεται τα pokemon να γινουν trend για να με δειτε σε αυτο το site
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Void
Global Moderator
Global Moderator
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ, 2012 11:27 pm
Τοποθεσία: führerbunker

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Void »

Void έγραψε:Και μένα θα με πετύχετε να κινούμαι ύπουλα στις σκιες του φόρουμ αν προσπαθήσετε, η αλήθεια είναι πως όντως η ιστοσελίδα είναι πιο νεκρή και από τον ίδιο τον θάνατο. (Ακόμα θεωρώ πως από τότε που άλλαξε το interface της σελίδας όλα πήγαν κατά διαόλου)

Εγώ λέω να μαζευτούμε όσοι είμαστε (έστω και λίγο) ενεργοί και να το παλέψουμε.
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Scarlet »

Void έγραψε:
Void έγραψε:Και μένα θα με πετύχετε να κινούμαι ύπουλα στις σκιες του φόρουμ αν προσπαθήσετε, η αλήθεια είναι πως όντως η ιστοσελίδα είναι πιο νεκρή και από τον ίδιο τον θάνατο. (Ακόμα θεωρώ πως από τότε που άλλαξε το interface της σελίδας όλα πήγαν κατά διαόλου)

Εγώ λέω να μαζευτούμε όσοι είμαστε (έστω και λίγο) ενεργοί και να το παλέψουμε.
ολοι μας ξερουμε να κινουμαστε υπουλα στις σκιες του φορουμ voidακοοοο, το θεμα είναι ποιος εκανε post, βοηθουσε και εδινε ιδεες στους admin (στον pokemon640 πιο συγκεκριμενα) για να γινει το site καλυτερο (αλλο που δεν τα υλοποιησε γιατι ασχολειται με το fb)
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Void
Global Moderator
Global Moderator
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ, 2012 11:27 pm
Τοποθεσία: führerbunker

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Void »

voidακοοοο εκεί που σε πέρνει.

Η ιστοσελίδα είναι νεκρή,δέξου το.
Οι admins είναι ανενεργοί,τα περισσότερα μέλη πλέον δεν νοιάζονται (Συμπεριλαμβάνω και τον εαυτό μου μέσα) από την στιγμή που σταμάτησαν να παίζουν με τα DS,το οποίο έγινε είτε επειδή χρειάστηκαν καινούργιες συσκευές για να παίξουν τις νέες γενιές,είτε από την διακοπή της συνεργασίας Nortec/Nintendo στην Ελλάδα,είτε επειδή έχασαν ενδιαφέρον.
Στην ιστοσελίδα μπήκα για να κάνω τον χαβαλέ μου το 2012 και τίποτα παραπάνω,και κάθε φορά που κάνω login αυτό θα κάνω,δεν ήρθα να αποδείξω κάτι σε κανέναν,και ακόμα και όταν έκανα ηλιθιώδες αναρτήσεις το έκανα καθαρά για την πλάκα της υπόθεσης,δοκίμασα να βοηθήσω σε κάποια φάση με το να γίνω News Reporter αλλά έχασα ενδιαφέρον γρήγορα.
Οπότε μπορείς να κάτσεις και να περιφανευτείς για το πόσο έκατσες και βοήθησες αυτό το νεκρό φόρουμ,δεν με ενδιαφέρει,τέρμα η πλάκα,πολύ ώρα έκατσα και έδωσα μόνο και μόνο για να το γράψω αυτό.

Υ.Γ: Έχω windows phone,το Pokemon Go! δεν υποστηρίζεται,άρα δεν "γύρισα επείδη γύρισαν και τα Pokemon στην Ελλάδα"
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Scarlet »

Αφου εσυ το λες οτι η ιστοσελιδα ειναι νεκρη γιατι συνεχιζεις και μπαινεις; Δεν υπαρχει πια ο "χαλαβες" που θες σε αυτο το site και το site ειναι νεκρο περα απο ορια του να σωθει. Το μονο που γινεται ειναι αγοροπωλησειες και διαφημησεις απο τον καθε πικραμενο. Η αγια τριαδα που επεστρεψε καλυτερα να φυγει να παει να ασχοληθει με κατι αλλο γιατι τωρα που μου θυμηθηκατε πως υπαρχουν τα pokemon ειναι πολυ αργα. Μπορεις να κανεις σε αυτο το site οσο χαβαλε θες αλλα μετα μην μου το παιζεις ο σωτηρας και ο αναγεννητης του νεκρου φορουμ επειδη απλα ασχοληθηκες τις τελευταιες μερες που ολοι ειναι καμμενοι με αυτα. Η εξαφανιση σου αυτα τα χρονια εσενα και μερικων αλλων απλα μου εδειξε ποσο στα τετοια σας μας εχετε γραμμενους ολους και πως ο χαβαλες που κανατε ηταν για την παρτη σας και το φορουμ ειναι το μπαρακι που κανατε ντου, τα σπασατε και φυγατε.

τελος συζητησης, με λιγα λογια ανελυσε την κινηση στο site
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Scarlet την Τρί 26 Ιούλ, 2016 9:07 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Void
Global Moderator
Global Moderator
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ, 2012 11:27 pm
Τοποθεσία: führerbunker

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Void »

Scarlet έγραψε: εδειξε ποσο στα τετοια σας μας εχετε γραμμενους ολους και πως ο χαβαλες που κανατε ηταν για την παρτη σας και το φορουμ ειναι το μπαρακι που κανατε ντου, τα σπασατε και φυγατε.
Ακριβώς.

Μερικοί έχουν και ζωή εκτός διαδικτύου,αν εσένα είναι η ζωή σου το φορουμ και σου έκατσε τόσο άσχημα που δεν ασχολούνται,πρόβλημα σου.
Ούτε σωτήρας είμαι ούτε τίποτα,ιστοσελίδα για Pokemon είναι,τώρα αν εσύ σαν πιστός φρουρός του φορουμ απαγορεύεις να μπουν άτομα μια στο τόσο επειδή δεν έχουν τι άλλο να κάνουν,κλάσε με.
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Scarlet »

Void έγραψε:
Scarlet έγραψε: εδειξε ποσο στα τετοια σας μας εχετε γραμμενους ολους και πως ο χαβαλες που κανατε ηταν για την παρτη σας και το φορουμ ειναι το μπαρακι που κανατε ντου, τα σπασατε και φυγατε.
Ακριβώς.

Μερικοί έχουν και ζωή εκτός διαδικτύου,αν εσένα είναι η ζωή σου το φορουμ και σου έκατσε τόσο άσχημα που δεν ασχολούνται,πρόβλημα σου.
Ούτε σωτήρας είμαι ούτε τίποτα,ιστοσελίδα για Pokemon είναι,τώρα αν εσύ σαν πιστός φρουρός του φορουμ απαγορεύεις να μπουν άτομα μια στο τόσο επειδή δεν έχουν τι άλλο να κάνουν,κλάσε με.
α και καπως ετσι λες ολους αυτους που απλα δεν εγραψαν το φορουμ και τα pokemon στα τετοια τους ολα αυτα τα χρονια no-lifers και νερντουλες. Αν αυτο νομιζεις τοτε δυστυχως δεν εχεις θεση εδω και αυτο ειναι αυτο που θελω να σου πω εδω και τρια posts. Αν θες να βοηθησεις στην ανασταση του φορουμ εχε καλως. Αλλιως πηγαινε να τρολλαρεις καπου αλλου, αυτο το φορουμ δεν μπορει να αντεξει κι αλλο τρολλινγκ μετα απο τοσα χρονια αναπυριας.
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
Void
Global Moderator
Global Moderator
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ, 2012 11:27 pm
Τοποθεσία: führerbunker

Re: Κινηση στο site

Δημοσίευση από Void »

"όλους αυτούς"

Καλώς ήρθατε στο pokemon.com.gr, πληθυσμός: 5 από 947 εγγεγραμμένα μέλη.

Έχασες,έχω αντικειμενικά δίκιο και ότι και να ποστάρεις/πεις δεν το αλλάζουν αυτό.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχόλια για το GameCorner.gr (πρώην GreekPokemon )”